Domů : Přípony souborů : .ezw Soubor

.ezw Přípona souboru

Typ souborueasyOFFER Real Estate Form File

Vývojář Reagency Systems
Kategorie Různé soubory
Formát Binary

.EZW číslo volby

Formulář vytvořený programem easyOFFER, program pro vytváření formulářů pro transakce s nemovitostmi v kanadském Ontariu; obsahuje formulář nemovitosti, jako je kupní smlouva; mohou zahrnovat i ustanovení, která jsou pozměňovacími návrhy k původnímu formuláři.

Více informací

Soubory EZW se používají k vytvoření oficiálních realitních dokumentů založených na standardech. Formuláře mohou být vytištěny nebo faxovány pomocí easyOFFER. Soubory EZW mohou být také převedeny do jiných typů realitních formulářů v rámci easyOFFER.

easyOFFER je v souladu s následujícími standardy formulářů Ontario: OREA (Ontario Real Estate Association), TREB (Realitní kancelář Toronto Real Estate Board) a REBBA (Real Estate and Business Brokers Acts).

Programy, které otevírají EZW soubory

O EZW soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ezw a jak ji otevřít.

Typ souboru easyOFFER Real Estate Form File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře