Domů : Přípony souborů : Format .tsv

.tsv soubor

Typ souboru 1:Tab Separated Values File

Vývojář N/A
Kategorie Datové soubory
Formát Text

Co je to soubor TSV?

Soubor TSV ukládá tabulku dat, ve které jsou sloupce dat odděleny tabulátory. Lze jej importovat do většiny tabulkových programů, které formátují data do buněk. Soubory TSV lze také exportovat pomocí tabulkových procesorů, což umožňuje prohlížení dat pomocí základního textového editoru nebo textového editoru.

Více informací

Soubory TSV se běžně používají pro výměnu dat mezi databázemi. Je to alternativní formát .CSV , což je další populární formát pro export dat tabulkového procesoru. Soubory CSV používají čárky k oddělení sloupců dat namísto karet.

Programy, které otevírají TSV soubory
Windows
Google Drive
LibreOffice
Microsoft Works
Ability Office
Microsoft Excel
Linux
Google Drive
LibreOffice
Macintosh
MacroMates TextMate
Google Drive
LibreOffice
Microsoft Excel for Mac

Typ souboru 2:Digital Receiver Video Recording File

Vývojář N/A
Kategorie Video soubory
Formát N/A

.TSV druhá možnost

Soubor TSV obsahuje záznam televizního programu a je tvořen různými digitálními televizními nebo satelitními přijímači, jako jsou Tiger I555 a Freeview. Ukládá video ve formátu AVC (Advanced Video Coding), zvuk ve formátu MPEG-1 a text ve formátu titulků teletextu.

Více informací

Soubory TSV jsou vytvořeny digitálním satelitním přijímačem pro ukládání televizního programu nastaveného tak, aby byl zaznamenán uživatelem. Program pak může uživatel přehrát. Soubory TSV jsou šifrovány digitálním satelitním přijímačem a nejsou podporovány žádným jiným programem.

Programy, které otevírají TSV soubory
Windows
Only supported by the digital receiver that created the TSV file
Linux
Only supported by the digital receiver that created the TSV file
Macintosh
Only supported by the digital receiver that created the TSV file

O TSV souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .tsv a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Digital Receiver Video Recording File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Nedávno jsem začal pracovat s Excelem, ale existují stovky funkcí. Jeden z problémů, který jsem měl před několika dny, bylo nalezení vzácného souboru na ploše. Po googlování jsem narazil na váš článek o příponě .tsv. Především mě udivuje, že tyto soubory fungují i v jiných tabulkových procesorech. To znamená, že sdílejí podobnosti v rámci svých databází, takže super. Díky vám jsem se také dozvěděl, že se od souborů .csv liší uspořádáním podle záložek. Budu to muset vyzkoušet na vlastní kůži, abych zjistil, jak to funguje mezi programy. Obrovské díky také za to, že jste připojili stručný seznam všech aplikací, které jsou s nimi kompatibilní. Čím se liší od souborů .tab? Děkuji!