Domů : Přípony souborů : Format .trelby

.trelby soubor

Typ souboru :Trelby File

Vývojář N/A
Kategorie Textové soubory
Formát N/A

Co je to soubor TRELBY?

Soubor scénáře vytvořený Trelby, bezplatný program pro psaní scénářů; obsahuje scénář skládající se z míst, scén, postav a záhlaví; zahrnuje sestavy založené na prvcích, které jste vložili do svého scénáře, například znaky a scény.

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor TRELBY, vyberte Soubor → Uložit nebo Uložit jako ..., vyberte umístění pro uložení, pojmenujte soubor a klepněte na tlačítko Uložit.

Chcete-li otevřít soubor TRELBY, dvojitý -klikněte na soubor nebo vyberte Soubor → Otevřít, přejděte do souboru a klepněte na Otevřít.

Chcete-li exportovat soubor TRELBY do jiného formátu, například .PDF , .RTF , .HTML , nebo .FOUNTAIN soubor, vyberte Soubor → Exportovat ..., vyberte místo uložení, pojmenujte soubor, vyberte souborový typ z rozbalovací nabídky Uložit jako typ a klepněte na tlačítko Uložit.

Programy, které otevírají TRELBY soubory
Linux
Trelby

O TRELBY souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .trelby a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Trelby File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.