Domů : Přípony souborů : Format .tpl

.tpl soubor

Typ souboru 1:Document Template

Vývojář N/A
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

Co je to soubor TPL?

Soubor šablony vytvořený různými typy aplikací; uloží výchozí nastavení rozvržení stránky, psaného textu a dalších informací pro dokument; používá se pro generování dokumentů s podobným stylem a strukturou.

Více informací

Příklad použití souborů šablon zahrnuje šablony hlaviček společnosti a šablony výkresů.

Programy, které otevírají TPL soubory
Windows
Open with the original program that created the template
Macintosh
Open with the original program that created the template

Typ souboru 2:HTTP File Server Template

Vývojář N/A
Kategorie Webové soubory
Formát Text

.TPL druhá možnost

Soubor TPL je šablona používaná serverem HTTP File Server (HFS), programem pro sdílení souborů, který slouží k odesílání a přijímání souborů přes protokol HTTP. Obsahuje kód HTML, který je rozdělen do částí, které popisují každou část stránky HTML, která slouží vyhledávacímu prohlížeči. Soubory TPL používají HFS k dynamickému vytváření stránek HTML.

Více informací

Soubory TPL primárně ukládají HTML, ale mohou také obsahovat CSS a JavaScript. HFS bere kód HTML (nebo CSS nebo JavaScript) ze souborů TPL, které jsou rozděleny do sekcí s hranatými závorkami ([]). Některé sekce zahrnují styl, odkaz, komentář a nahrávání.  Soubory TPL také obsahují symboly obklopené znakem procenta (%) používaným k definování jednotlivých částí.

Chcete-li otevřít a editovat soubory TPL v HFS, musíte být v režimu HFS v režimu Expert. Pro vstup do expertního režimu zvolte Menu → Další možnosti → Přepnout do Expertního režimu. Jakmile se ocitnete v expertním režimu, znovu vyberte Menu a poté vyberte HTML šablonu → Upravit ... nebo Změnit soubor ....

POZNÁMKA: Šablony jsou obvykle uloženy ve stejné složce jako soubor hfs.exe. p>

Společné TPL názvy souborů

hfs.tpl - Výchozí název šablon používaných HFS.

Programy, které otevírají TPL soubory
Windows
HTTP File Server
IDM UltraEdit
Linux
IDM UltraEdit
Macintosh
IDM UltraEdit

Typ souboru 3:Adobe Photoshop Tool Presets File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

.TPL třetí možnost

Soubor nastavení používaný aplikací Adobe Photoshop, program používaný k úpravě rastrové grafiky; obsahuje přednastavené informace pro nástroj Photoshop, který může zahrnovat nastavení šířky tahu pro nástroj štětce, vzor pro nástroj pro výplň nebo jiné nastavení; slouží k ukládání a opětovnému použití nastavení nástroje.

Více informací

Předvolby nástrojů lze zpřístupnit buď přes panel Přednastavení nástrojů (Okno → Předvolby nástrojů) nebo otevřením Správce předvoleb výběrem Úpravy → Správce přednastavení ... a poté výběrem možnosti Nástroje z rozevíracího seznamu .

Programy, které otevírají TPL soubory
Windows
Adobe Photoshop
Macintosh
Adobe Photoshop

Typ souboru 4:Canvas Template

Vývojář ACD Systems
Kategorie Vector Image Files
Formát Binary

.TPL čtvrtá možnost

Výkresová šablona vytvořená programem Canvas, technický výkresový program; obsahuje přednastavenou grafiku a nastavení pro vytváření nových .CVX výkresů; slouží k kreslení nových ilustrací pomocí stejného výchozího bodu.

Programy, které otevírají TPL soubory
Windows
ACD Systems Canvas

Typ souboru 5:Wii Image File

Vývojář Nintendo
Kategorie Game Files
Formát N/A

.TPL pátá možnost

Obrazový soubor využívaný hrami Nintendo Wii, jako je Mario Kart Wii; obsahuje jeden nebo více obrazů, které tvoří menu, která se objevují ve hrách Wii a samotná konzola Wii; obsahuje části záhlaví a dat palety a obrázku pro každý obrázek obsažený v souboru, který přiřazuje výšku, šířku atd .; obvykle se nachází v souborech .SZS .

Programy, které otevírají TPL soubory

Typ souboru 6:Phorum Template

Vývojář Phorum
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Text

.TPL šestá možnost

Soubor TPL je šablona, kterou používá Phorum, systém s otevřeným zdrojovým kódem na bázi PHP a MySQL. Obsahuje kód šablony, což je hlavně prostý HTML kód s Phorum uživatelským jazykem šablony, který se skládá z jednoduchých příkazů. Soubory TPL se používají k zobrazení dynamických dat generovaných programem Phorum, jako jsou výsledky vyhledávání, informace o zprávách a seznamy soukromých zpráv.

Více informací

Soubor TPL otevřený v MacroMates TextMate 2

Jazyk šablony nalezený v souborech TPL se skládá z HTML a jednoduchých příkazů šablony Phorum. Tyto příkazy podporují čtyři datové typy, kterými mohou být celá čísla, řetězce, konstanty PHP nebo proměnné šablony. Vzhledem k tomu, že jazyk šablon je uložen v souborech TPL jako prostý text, můžete soubory TPL otevřít a upravovat pomocí libovolného textového editoru.

Phorum obvykle používá soubory TPL pro ukládání kódu šablony, ale může také použít soubory .PHP , pokud jsou umístěny v adresáři šablon a jsou pojmenovány odpovídajícím názvem. Pokud například Phorum zobrazuje šablonu zápatí, nejprve vyhledá footer.php v adresáři šablony a pokud soubor neexistuje, bude hledat footer.tpl. Zahrnutí souborů PHP umožňuje uživatelům používat pouze šablony PHP / HTML pro šablony, pokud nechtějí používat jazyk šablony Phorum požadovaný šablonami TPL.

Programy, které otevírají TPL soubory
Windows
Phorum
Macintosh
MacroMates TextMate

Typ souboru 7:TatukGIS Editor Print Template File

Vývojář TatukGIS
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

.TPL sedmá možnost

Tisk šablony vytvořené editorem TatukGIS, mapování GIS a program pro editaci dat; uloží možnosti do dialogu Tisk, který je uveden v rozevíracím seznamu Šablona šablony; může zahrnovat možnosti, jako je například umístění na mapě, legendy a minimapové výtisky; umožňuje opakované použití různých rozvržení tisku.

Programy, které otevírají TPL soubory

O TPL souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .tpl a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru TatukGIS Editor Print Template File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.