Domů : Přípony souborů : Format .thm

.thm soubor

Typ souboru 1:Sony Ericsson Theme File

Vývojář Sony Ericsson
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

Co je to soubor THM?

Soubor THM je soubor motivu používaný mobilními telefony Sony Ericsson. Ukládá nastavení používaná k přizpůsobení uživatelského rozhraní mobilního telefonu a zahrnuje vlastní okno a barvy textu, ikony, tapety a další obrázky. Soubory THM lze vytvářet a upravovat pomocí bezplatného nástroje Themes Creator od společnosti Sony Ericsson.

Programy, které otevírají THM soubory

Typ souboru 2:Video Thumbnail File

Vývojář N/A
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.THM druhá možnost

Soubor THM je miniaturní obrázek generovaný digitálními videokamerami a softwarovými programy, když je videoklip uložen. Obsahuje malý obrázek z prvního snímku videoklipu a slouží k vizuálnímu procházení kolekce videoklipů.

Více informací

Miniatury videa jsou často ukládány na paměťové karty, když je video pořízeno na digitálních videokamerách nebo digitálních fotoaparátech, které nahrávají video. Soubory THM mohou nebo nemusí být přeneseny do počítače v závislosti na tom, jaký software se používá k importu videa. Každý soubor THM sdílí stejný název souboru jako jeho přidružený videoklip. Například "clip001.thm" by byl vytvořen pro "clip001.avi".

POZNÁMKA: Soubory THM jsou často ukládány pomocí formátování JPEG. Proto je můžete buď přímo otevřít v prohlížeči obrázků, nebo můžete změnit příponu souboru na ".jpg" a otevřít je s libovolným prohlížečem .JPG .

Programy, které otevírají THM soubory
Windows
ACD Systems ACDSee
Microsoft Windows Photo Viewer
Sony Picture Motion Browser
Microsoft Paint
Canon ZoomBrowser EX
Macintosh
Apple Preview

Typ souboru 3:Thermwood Macro File

Vývojář Thermwood
Kategorie Executable Files
Formát N/A

.THM třetí možnost

Makro soubor používaný routerem Thermwood CNC Router; obsahuje instrukce pro obrábění směrovače, které automatizují procesy směrovače; seznam CNC událostí je také uložen v souboru s názvem "hist.thm".

Programy, které otevírají THM soubory
Windows
Thermwood Mastercam

Typ souboru 4:Thumbnail Image File

Vývojář N/A
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.THM čtvrtá možnost

Malý obrázek ve velikosti ikon, který představuje větší obrázek; běžně používané na webu av galeriích klipů; mohou být vytvořeny různými programy pro úpravu fotografií nebo videa; také produkoval některými digitálními fotoaparáty jako malý ukázkový obraz fotografií zachycených kamerou.

Programy, které otevírají THM soubory
Windows
ACD Systems ACDSee
Microsoft Windows Photo Viewer
CorelDRAW
Microsoft Windows Photos
Macintosh
Apple Preview

O THM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .thm a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Thumbnail Image File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Váš výklad o souborech .thm mi docela pomohl. Nevěděl jsem, že tato přípona má více účelů. O prvním jsem se dočetl na stránce Sony Ericcson Theme Files. Vlastnil jsem několik těchto telefonů a chtěl jsem vědět více o tom, jak fungují. Je super, že soubory THM uchovávají všechna nastavení, která se používají k přizpůsobení rozhraní. Myslel bych si, že ikony a tapety mají svůj vlastní samostatný formát souborů. Pokud už Sony Ericcson Themes Creator nevyvíjí, existuje nějaký jiný způsob, jak je otevřít? Pokud mám nějaké v počítači, už nefungují? Skvělý článek, opravdu v něm bylo několik zajímavých faktů. Pokračujte v dobré práci. Vrátím se v případě, že najdu něco dalšího o telefonech Ericcson!