Domů : Přípony souborů : Format .srr

.srr soubor

Typ souboru :ReScene Metadata File

Vývojář ReScene
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor SRR?

Archivujte soubor metadat vytvořený programem ReScene, program sloužící k přebalení souborů .RAR vydaných ve scéně Warez; obsahuje zálohu všech souborů metadat v archivu RAR; lze kombinovat s původními ne-metadatovými archivními soubory, aby se vytvořil původní distribuční archiv.

Více informací

Distribuce Warezu obvykle zahrnují soubory metadat, například soubory .NFO . Soubory SRR vytvořené společností ReScene obsahují záložní kopie takových souborů, a proto jsou někdy nalezeny v archivech RAR Warez.

Programy, které otevírají SRR soubory
Windows
ReScene

O SRR souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .srr a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru ReScene Metadata File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Můj počítač byl nedávno zkontrolován, zda neobsahuje nějaké viry. Naštěstí tam žádný nebyl, ale byly tam nějaké soubory, o kterých jsem neměl tušení, co by mohly dělat. Ve vašem článku jsem se dočetl o příponě souboru .srr. Nejlepší na tom je, že jsem se rozhodl je nemazat. Teď, po zjištění, že obsahují zálohu všech souborů metadat v archivu RAR, je mohu správně uložit. Nepochopil jsem úplně tu část, kde je lze kombinovat s původními soubory bez metadat. Jak to funguje? Nějaké video na toto téma by mi hodně pomohlo vyčistit si hlavu hehe. Jak v rámci archivů RAR Warezu uživatelé najdou soubory SRR? Moje poslední otázka zní, jak nainstalovat program ReScene? Doufám, že mi pomůžete!