Domů : Přípony souborů : Format .nfo

.nfo soubor

Typ souboru 1:System Information File

Vývojář Microsoft
Kategorie Systémové soubory
Formát N/A

Co je to soubor NFO?

Datový soubor používaný nástrojem Systémové informace společnosti Microsoft, softwarovým nástrojem systému Windows pro shromažďování systémových informací a pro diagnostiku problémů; ukládá informace shromážděné programem.

Více informací

Program Systémové informace má název Msinfo32.exe.

Programy, které otevírají NFO soubory

Typ souboru 2:Warez Information File

Vývojář THG
Kategorie Textové soubory
Formát Text

.NFO druhá možnost

Obyčejný textový soubor, který obsahuje informace o pirátském softwarovém programu (warez); obsahuje poznámky k vydání a běžně zahrnuje informace o skupině pirátství zodpovědné za distribuci warezu; obecně zahrnuty jako součást programu a souvisejících souborů; nejprve použitý v pozdních osmdesátých létech popraskáním skupina jmenovala Humble chlapce (THG).

Více informací

Soubory NFO často obsahují umění ASCII identifikující skupinu pirátství. Čtenáři NFO jako NFOPad mohou vykreslit textové znaky jako zamýšlenou grafiku. V případě standardních textových editorů je obvykle nejlepší zobrazit text s fontem s pevnou šířkou.

POZNÁMKA: Vzhledem k tomu, že nástroj Systémové informace systému Microsoft Windows používá také příponu souboru „.nfo“, systém Windows se může neúspěšně pokusit otevřít NFO soubory v Prohlížeči systémových informací. Místo toho otevřete soubory přímo v textovém editoru nebo v prohlížeči NFO.

Programy, které otevírají NFO soubory
Windows
NFOPad
CubicDesign Compact NFO Viewer
iNFekt NFO Viewer
Macintosh
MacroMates TextMate
Apple TextEdit

Typ souboru 3:Age of Empires Player File

Vývojář Microsoft
Kategorie Game Files
Formát Binary

.NFO třetí možnost

Soubor vytvořený Age of Empires, real-time strategie (RTS) hra, kde hráči ovládají jednotky a budují říše; obsahuje jméno hráče a průběh kampaně; uloží profil přehrávače a průběh hry.

Programy, které otevírají NFO soubory

Typ souboru 4:Folio Views Infobase File

Vývojář The FIEN Group
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.NFO čtvrtá možnost

Soubor používaný programem Folio Views, program používaný k prohlížení dokumentace nápovědy; obsahuje indexy, články a další nápovědu; slouží k vytvoření prohledávatelné dokumentace pro zákaznickou podporu a instalace programu.

Více informací

Folio Views, kdysi vlastněné společností Folio Corporation, byly následně prodány společnosti NextPage, FAST, Microsoft a nakonec skupině FIEN pod názvem Rocket Folio Views.

Programy, které otevírají NFO soubory
Windows
The FIEN Group Rocket Folio Views

O NFO souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .nfo a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Folio Views Infobase File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj. Neměl jsem tušení, co znamená přípona souboru .nfo. Informace o tom, který program je umí číst, mi také nebyla předána. Obě tyto věci jsem našel popsané ve vašem článku. Jelikož jsem součástí malé skupiny vyvíjející hry, nevěděl jsem, že soubory NFO souvisí s Age of Empires. Je opravdu zajímavé, jak jediné rozšíření dokáže ukládat jméno hráče a průběh kampaně. Co se stane, když jsou smazány? Předpokládal bych, že se navždy vymaže celý profil. Přesto chci mít jistotu. Existuje tedy nějaký způsob, jak se hráč s těmito soubory setká? V článku o tom nejsou žádné informace. Děkuji za popis. Pokračujte v dobré práci!