Domů : Přípony souborů : .s Soubor

.s Přípona souboru

Typ souboru1Source Code File

Vývojář N/A
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Text

Co je to S soubor?

Soubor S je obecný soubor zdrojového kódu, který obsahuje zdroj pro počítačový program. To může být psáno v množství různých programovacích jazyků, ale je obyčejně užitý na ukládání kód shromáždění.

Více informací

Pokud najdete soubor S a nevíte, jaký programovací jazyk obsahuje, můžete jej otevřít pomocí různých textových a zdrojových kódů. Některé programy, které mohou otevírat a upravovat soubory S, zahrnují program Microsoft Notepad, gVim, MacroMates TextMate, Bare Bones BBEdit a Vi.

Programy, které otevírají S soubory
Windows
gVim
GNU Emacs
Microsoft Notepad
Linux
GNU Emacs
Vi
Vim
Pico
Macintosh
MacroMates TextMate
GNU Emacs
Bare Bones BBEdit
Apple Xcode

Typ souboru2Microsoft Train Simulator Shape File

Vývojář Microsoft
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Text

.S číslo volby 2

Tvarový soubor používaný programem Microsoft Train Simulator, což je program, který umožňuje uživatelům hrát roli inženýra lokomotivy nebo cestujícího; obsahuje data tvaru, jako je geometrie, obrázky, velikost, struktura a světelné efekty; slouží k přizpůsobení a zobrazení lokomotiv ve vlakovém simulátoru.

Více informací

S soubory lze použít k "vyladění" nové lokomotivy grafiky, které přidávají uživatelé. Lze je generovat pomocí programu "Conv3DS" s .3DS soubory ve Train Simulátoru. Jakmile byl soubor S vygenerován, může být upraven pomocí textového editoru.

Programy, které otevírají S soubory
Windows
Microsoft Train Simulator

O S soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .s a jak ji otevřít.

Typ souboru Microsoft Train Simulator Shape File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře