Domů : Přípony souborů : Format .quicken2017backup

.quicken2017backup soubor

Typ souboru :Quicken 2017 Backup File

Vývojář Intuit
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor QUICKEN2017BACKUP?

Soubor QUICKEN2017BACKUP je záložní soubor vytvořený verzí softwaru pro správu financí 2017 společnosti Quicken. Obsahuje všechny údaje o uživateli a účtu, které mohou zahrnovat osobní informace, přehledy, nastavení a transakce.

Více informací

Soubor QUICKEN2017BACKUP je určen pro uživatele, kteří chtějí zálohovat informace o účtu ze souboru .QUICKEN2017 . V každém případě, že soubor QUICKEN2017 je poškozen nebo je ztracen, lze záložní soubor použít k obnovení informací.

Chcete-li vytvořit záložní soubor v aplikaci Quicken, jednoduše vyberte Soubor → Uložit zálohu ... a vyberte cílovou složku. Chcete-li obnovit data ze záložního souboru, vyberte Soubor → Obnovit zálohu ... a vyhledejte záložní soubor.

Programy, které otevírají QUICKEN2017BACKUP soubory
Macintosh
Intuit Quicken for Mac

O QUICKEN2017BACKUP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .quicken2017backup a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Quicken 2017 Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.