Domů : Přípony souborů : Format .automaticdestinations-ms

.automaticdestinations-ms soubor

Typ souboru :Windows Jump List File

Vývojář Microsoft
Kategorie Systémové soubory
Formát Binary

Co je to soubor AUTOMATICDESTINATIONS-MS?

Soubor AUTOMATICDESTINATIONS-MS je soubor seznamu skoků používaný systémem Windows 7, operačním systémem Microsoft Windows (OS). Obsahuje informace o použité aplikaci, která je připnuta na hlavním panelu uživatele, časových razítkách a cestách k položkám (dokumentům, webovým stránkám, obrázkům atd.), Ke kterým nedávno přistupoval program připnutý na hlavním panelu uživatele.

Více informací

Funkce Seznam odkazů byla zavedena v systému Windows 7 a umožňuje rychle zobrazit položky, které byly nedávno upraveny programem, který je připnutý k hlavnímu panelu, jednoduše klepnutím pravým tlačítkem myši na ikonu. Po klepnutí pravým tlačítkem myši na ikonu připojeného programu na hlavním panelu se nad programem zobrazí seznam odkazů. Pokud je například program Windows Media Player připnutý k hlavnímu panelu a nedávno jste si prohlédli několik obrázků .JPG , zobrazí se při zobrazení seznamu odkazů pro program. Totéž platí pro webové prohlížeče, jako je Internet Explorer nebo Google Chrome, ale místo obrázků bude s největší pravděpodobností zobrazovat naposledy prohlížené webové stránky.

Soubor AUTOMATICDESTINATIONS-MS je vytvořen při použití programu připojeného k hlavnímu panelu. Cesta k tomuto konkrétnímu souboru a časové razítko je uložena v souboru AUTOMATICDESTINATIONS-MS, na který odkazuje operační systém Windows 7, když uživatel klepne pravým tlačítkem na připojený program.

Nejpravděpodobněji se nikdy nezobrazí AUTOMATICDESTINATIONS-MS soubor, protože se na něj odkazuje OS, ale pokud potřebujete přejít na soubor, je umístěn v následujícím adresáři:

Uživatelé USERNAME% AppData Roaming Microsoft Windows \ t p>

Programy, které otevírají AUTOMATICDESTINATIONS-MS soubory
Windows
Microsoft Windows

O AUTOMATICDESTINATIONS-MS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .automaticdestinations-ms a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Windows Jump List File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.