Domů : Přípony souborů : Format .qf

.qf soubor

Typ souboru 1:Qompose Web Page Template

Vývojář Qompose
Kategorie Webové soubory
Formát N/A

Co je to soubor QF?

Šablona webové stránky vytvořená pomocí nástroje Qompose (vyslovováno jako „compose“), jazyk šablon HTML; umožňuje vytvořit více stránek ze stejného základního uspořádání; používá "tokeny" k určení různých částí každé stránky.

Více informací

Publikované webové stránky Qompose také končí v ".qf" (spíše než ".html"). Jsou zpracovávány skriptem Qompose CGI nainstalovaným na webovém serveru.

Programy, které otevírají QF soubory
Windows
Qompose

Typ souboru 2:Nokia Maps Version File

Vývojář Nokia
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

.QF druhá možnost

Obsahuje informace o verzi a konfigurační data pro aplikaci Nokia Mapy, program pro mapování mobilních telefonů; obvykle uloženy v kořenovém adresáři paměťové karty telefonu.

Více informací

Soubor QF služby Mapy by obecně neměl být upravován. Chcete-li však odinstalovat aplikaci Mapy 3.0, bude pravděpodobně nutné soubor QF a složku „Města“ odstranit.

Programy, které otevírají QF soubory
Windows
Referenced by Nokia Maps

Typ souboru 3:Diploma Question Bank File

Vývojář Wimba
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.QF třetí možnost

Soubor používaný programem Wimba Diploma, program pro tvorbu testových otázek; obsahuje otázky banky používané k vytvoření testů; zahrnuje formáty otázek, jako je vícenásobný výběr, věrný / nepravdivý, odpovídající, výplňový prázdný a krátká odpověď; mohou být exportovány jako soubor .RTF , aby mohly být zobrazeny textovými editory; podobný souboru .QB .

Více informací

POZNÁMKA: Když Wimba koupil Blackboard v roce 2010, vývoj diplomu přestal.

Programy, které otevírají QF soubory
Macintosh
Wimba Diploma

O QF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .qf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Diploma Question Bank File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.