Domů : Přípony souborů : Format .qcc

.qcc soubor

Typ souboru :Quilt Manager Pattern File

Vývojář QuiltEZ
Kategorie Vector Image Files
Formát Text

Co je to soubor QCC?

Soubor QCC obsahuje digitální vzor vytvořený QuiltEZ Quilt Managerem, programem používaným k vytváření vzorů deky. Ukládá vzor, který se může skládat z tvarů, čar, bodů a kreseb od ruky, v textovém formátu.

Více informací

Správce Quilt lze použít k ukládání vzorů ve formátech QCC, QMA a .DXF , ale může také otevřít QLI, .PNG , .BMP a formáty .IMG . Program umožňuje uživatelům prohlížet simulace sešívání vzoru, pohled, kde místo stehu přeskakuje rameno stehu, a nastavit barvy na vzory. Quilt Manager je typicky používán několika populárními robotickými prošívacími systémy, jako je Quilt Magician, Butler a Shirley Stitcher.

Soubory QCC mají být otevřeny Quilt Managerem. Mohou však být také otevřeny textovými editory, protože ukládají souřadnice každého vzorového stehu do prostého textu.

Programy, které otevírají QCC soubory

O QCC souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .qcc a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Quilt Manager Pattern File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.