Domů : Přípony souborů : Format .pub

.pub soubor

Typ souboru 1:Publisher Document

Vývojář Microsoft
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát Binary

Co je to soubor PUB?

Soubor PUB je dokument vytvořený aplikací Microsoft Publisher, což je program pro publikování na ploše, který slouží k vytváření profesionálních dokumentů a marketingových materiálů. Obsahuje text, rastrové a vektorové obrázky a nakreslené objekty formátované v dokumentu.

Více informací

Soubor PUB otevřený v aplikaci Microsoft Publisher 2016

Vydavatel používá neformální a profesionální uživatelé k navrhování rozvržení stránek, jako jsou bulletiny, brožury, a plakáty. Program je dodáván pouze s edicemi Office 365 sady Microsoft Office, zatímco základní edice obsahují pouze aplikace Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Při uložení dokumentu v aplikaci Publisher program vytvoří soubor PUB k uložení obsahu dokumentu. Soubor umožňuje uložit úpravy dokumentu a umožňuje zavřít soubor a znovu jej otevřít pro další úpravy. Soubory PUB se nepoužívají pouze pro rozložení stránek, mohou být také použity pro integraci a ukládání zdrojů dat pro sloučení pošty a generování datových listů.

Pokud máte v dokumentu PUB velké množství textu, chcete použít pro jiné účely, můžete jej exportovat do souboru .DOCX pro úpravy v aplikaci Microsoft Word. Formátování textu a písma bude uloženo, ale žádná grafika nebo sloupce v dokumentu nebudou zachovány. Chcete-li soubor PUB uložit jako soubor DOCX, vyberte Soubor → Uložit jako, vyberte formát dokumentu aplikace Word, do kterého chcete dokument uložit, a klepněte na tlačítko Uložit.

Soubory PUB lze otevřít také několika dalšími aplikacemi. Někteří pozoruhodní jsou LibreOffice Draw, který je balen v LibreOffice a CorelDRAW, který je součástí CorelDRAW Graphics Suite. Soubory PUB lze také otevřít v Adobe InDesignu, jednom z nejpopulárnějších programů pro publikování na desktopu, s nainstalovaným pluginem PUB2ID.

Programy, které otevírají PUB soubory
Windows
CorelDRAW
Adobe InDesign
Microsoft Publisher 2016
Macintosh
Adobe InDesign

Typ souboru 2:Public Key File

Vývojář N/A
Kategorie Webové soubory
Formát Text

.PUB druhá možnost

Soubor obsahující šifrovaný text používaný v kryptografii veřejného klíče; vzdálená entita používá k šifrování dat, které může dekódovat pouze lokální entita pomocí odpovídajícího soukromého klíče; lze také použít k dešifrování dat, která jsou šifrována soukromým klíčem.

Více informací

Společný soubor PUB je id_rsa.pub. Soubory PUB lze obvykle nalézt pod skrytým adresářem .SSH pod domovským ředitelem uživatele Linuxu.

Programy, které otevírají PUB soubory
Windows
PuTTYgen
VanDyke SecureCRT
Linux
ssh-keygen
Macintosh
ssh-keygen

O PUB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pub a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Public Key File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, kamaráde. Existuje mnoho programů vytvořených společností Microsoft, které ještě neznám. Jen jsem chtěl poděkovat za upozornění na to, co umí přípona souboru .pub. Také jsem se dozvěděl o aplikaci Publisher a o tom, jak se v ní vytvářejí marketingové materiály. Je to skvělý nástroj k objevení, protože po několika hodinách používání je to opravdu super. Běžné návrhy v souboru DOCX se nedají srovnat s možnostmi brožur uvnitř souborů PUB. Další skvělou věcí, o kterou se podělili, bylo to, že Publisher je dodáván pouze s edicemi Office 365 sady Microsoft Office. Posledním faktem, který mě ohromil, byl způsob, jakým je mohou uživatelé používat k integraci a ukládání dat pro sloučení pošty. Pokračujte v dobré práci!