Domů : Přípony souborů : Format .ptx

.ptx soubor

Typ souboru 1:Pro Tools Session File

Vývojář Avid Technology
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

Co je to soubor PTX?

Formát souboru relace zavedený pomocí softwaru Pro Tools 10 (DAW); podporuje stopy zvuku, MIDI a softwaru, jakož i efekty, nastavení míchání a další úpravy; ukládá odkazy na zvukové soubory, ale ne na zvukové soubory samotné.

Více informací

POZNÁMKA: Nástroje Pro 7-9 používají formát .PTF a nemohou otevírat soubory PTX. Soubory PTX však můžete převést do formátu PTF pomocí nástroje Pro Tools 10 a novějšího v dialogovém okně Save Session Copy. Některé novější funkce Pro Tools 10 budou ztraceny, pokud uložíte do staršího formátu, například nastavení klipu.

Programy, které otevírají PTX soubory
Windows
Avid Pro Tools
Macintosh
Avid Pro Tools

Typ souboru 2:E-Transcript File

Vývojář Thomson West
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát Binary

.PTX druhá možnost

Soubor vytvořený manažerem E-Transcript, program používaný pro tvorbu certifikovaných elektronických přepisů; obsahuje přepisová data zaznamenaná z jednání soudní síně; nejběžněji používané soudními zpravodajskými společnostmi při vytváření právních přepisů pro advokáty; vytvořen, aby se zmenšila velikost souboru přepsaných e-mailů.

Více informací

E-přepisy mohou také použít příponu ".exe", která umožňuje zobrazit přepis ze samostatného souboru. E-mailové filtry však často zastavují doručování souborů ".exe". Z tohoto důvodu byl formát souboru PTX vytvořen jako neproveditelný formát, aby bylo možné snadněji obejít filtry e-mailového serveru.

E-přepisy PTX mohou být převedeny zpět a zpět mezi e-přepisy „.exe“.

POZNÁMKA: RealLegal, vývojáři formátu PTX, byl pořízen společností LiveNote a poté společností Thomson West. Značky West i RealLegal se používají k propagaci a prodeji podobných softwarových aplikací. Mac verze RealLegal E-Transcript Viewer je k dispozici pouze pro Mac OS Classic, předchůdce Mac OS X.

Programy, které otevírají PTX soubory

Typ souboru 3:Pentax RAW Image File

Vývojář Pentax
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát N/A

.PTX třetí možnost

Nekomprimovaný soubor RAW pořízený fotoaparátem Pentax; ukládá obrazová data přesně tak, jak byla zaznamenána senzorem fotoaparátu; lze zobrazit pomocí softwaru Pentax dodávaného s fotoaparátem.

Více informací

Většina obrazových souborů Pentax RAW používá příponu .PEF .

Programy, které otevírají PTX soubory
Windows
GIMP
Microsoft Windows Photos
Pentax Photo Browser or Photo Laboratory
MAGIX Xara Xtreme
MAGIX Photostory Deluxe
Linux
GIMP
UFRaw
UFRaw (Unidentified Flying Raw)
The GIMP with UFRaw plugin
Macintosh
GIMP
MacPhun ColorStrokes
Pentax Photo Browser or Photo Laboratory
Pentax Photo Browser or Photo

Typ souboru 4:Paint Shop Pro Texture File

Vývojář Corel
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát N/A

.PTX čtvrtá možnost

Soubor přednastavených textur používaný programem Paint Shop Pro, programem pro úpravy obrázků; ukládá informace o texturách textur používané pro aplikaci textur do tvarů a objektů v Paint Shop Pro; často uloženy spolu s odpovídajícím souborem .BMP .

Programy, které otevírají PTX soubory

O PTX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ptx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Paint Shop Pro Texture File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.