Domů : Přípony souborů : Format .ppf

.ppf soubor

Typ souboru 1:Picture Publisher Image File

Vývojář Corel
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor PPF?

Obrazový soubor vytvořený programem Corel Picture Publisher, program, který dříve vlastnil Micrografx; obsahuje bitmapový obraz; lze vytvářet a upravovat pomocí různých nástrojů pro text, kreslení a malování v aplikaci Picture Publisher.

Více informací

Soubory PPF jsou vytvořeny programem Picture Publisher verze 6, 7, 8, 9 a 10. Předchozí verze aplikace Publisher používají soubory .PP4 a .PP5 . Program Picture Publisher již není podporován, ale soubory PPF lze stále otevřít pomocí sady CorelDRAW Graphics Suite.

Programy, které otevírají PPF soubory
Windows
CorelDRAW

Typ souboru 2:PlayStation Patch Format File

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát N/A

.PPF druhá možnost

Formát souboru záplat používaný hlavně pro aktualizaci ROM videohry; původně vyvinuta pro aktualizaci her PlayStation, ale lze ji také použít k opravě her NES, SNES, N64 a PSP; lze vytvořit pomocí PPF Studio a otevřít pomocí PPF-O-Matic.

Více informací

Soubory PPF jsou podobné souborům .IPS patch, ale nejsou omezeny na záplatování prvních 16 MB souboru. Proto lze soubory PPF také použít k opravě obrazů disků ISO, například disků CD a DVD.

Programy, které otevírají PPF soubory
Windows
PPF Studio
PPF-O-Matic

Typ souboru 3:Edgecam Pathtrace Part File

Vývojář Planit Software
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.PPF třetí možnost

Soubor součásti vytvořený programem Edgecam, počítačem podporovaným výrobním programem (CAM), používaným pro návrh součástí stroje; obsahuje model součásti nebo součásti, včetně jeho geometrie, dráh nástrojů, dat numerického řízení (NC), strojového kódu, textur zobrazení, specifikace materiálu a dalších vlastností součástí.

Více informací

Soubory PPF se používají k ukládání a načítání informací o projektu součásti. Mohou být použity pro generování automatizovaných strojních procesů.

Programy, které otevírají PPF soubory

Typ souboru 4:Transit NXT Pack Project File

Vývojář STAR Group
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.PPF čtvrtá možnost

Soubor projektu vytvořený Transitem NXT, programem pro překlad a lokalizaci jazyka; obsahuje jazykové termíny a fráze a jejich překlady do jiného jazyka.

Více informací

Soubory PPF se ukládají jako komprimované soubory. Používají se k ukládání všech informací o projektu.

POZNÁMKA: Po přeložení souboru PPF překladatel odešle soubor s překladem .TPF pack zpět vedoucímu projektu.

Programy, které otevírají PPF soubory

Typ souboru 5:Paint Shop Pro Soft Plastic Preset File

Vývojář Corel
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

.PPF pátá možnost

Plastová textura použitá pro plastické efekty v Paint Shop Pro; uloženy ve složce PSP Presets.

Programy, které otevírají PPF soubory

Typ souboru 6:Publisher Project File

Vývojář Alchemy Software Development
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.PPF šestá možnost

Projekt vytvořený pomocí PUBLISHER, pokročilého řešení překladové paměti pro překlad dokumentace; ukládá přeložené dokumenty ve dvojjazyčném formátu pomocí objektově orientované databáze; optimalizovaná databáze PPF může obsahovat textové i binární objekty.

Programy, které otevírají PPF soubory
Windows
Alchemy PUBLISHER

O PPF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ppf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Publisher Project File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Děkujeme, že jste se podělili se světem o to, k čemu slouží přípona souboru .ppf. Je super šílené zjistit, že jeden formát má šest možných typů nebo asociací. Co se stane, když pracují s příponou, ale ne s jejím obsahem? Já jsem zůstal u druhé asociace, protože se chci dozvědět víc o tom, jak fungovaly staré hry. Jedna z věcí, o které jsem si chtěl opravdu přečíst víc, je, jak se patchovaly, a vy jste to tady všechno vysvětlil. I když byly původně vyvinuty pro PlayStation, používají se i pro systémy Nintendo. Poukázání na skutečnost, že nejsou omezeny na patchování prvních 16 MB souboru, je nadupané. Pokračujte v dobré práci!