Domů : Přípony souborů : .pop Soubor

.pop Přípona souboru

Typ souboru1Team Fortress 2 Population File

Vývojář Valve
Kategorie Game Files
Formát Text

Co je to POP soubor?

Herní soubor používaný Team Fortress 2, multiplayerová první střílečka; používá se v herním režimu Mann vs. Machine (MvM) a kontroluje, jaké třídy robotů by se měly třít a jak často by se měly zobrazovat.

Více informací

Soubory POP lze upravovat pomocí textového editoru. Běžně se upravují pro přizpůsobení podmínek hry MvM.

Programy, které otevírají POP soubory

Typ souboru2Samsung Popcon Character File

Vývojář Samsung
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.POP číslo volby 2

Grafický soubor používaný MP3 přehrávači Samsung, jako jsou U3, U5 a U6; uloží bitmapový obraz “Popcon,” který je malý animovaný charakter, podobný Tamagotchi mazlíčku; slouží k zobrazení Popcon při spouštění MP3 přehrávače, přehrávání hudby nebo procházení menu.

Více informací

Soubory POP jsou 24bitové grafiky RvB (červená versus modrá) .BMP , které mají rozměry 40x40 pixelů. Čtyři soubory POP tvoří celkový počet snímků animace pro Popcon. Soubory jsou pojmenovány MyPopcon_1.pop, MyPopcon_2.pop, MyPopcon_3.pop a MyPopcon_4.pop. Tyto soubory jsou umístěny v adresáři MP3 přehrávače Ucon Popcon a mohou být nahrazeny novou grafikou připojením zařízení k počítači.

POZNÁMKA: Grafiku v souborech POP lze zobrazit přejmenováním ".pop" rozšíření na ".bmp" a poté otevření souboru s libovolným prohlížečem obrázků.

Programy, které otevírají POP soubory
Windows
Microsoft Windows Photo Viewer
Macintosh
Apple Preview

O POP soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pop a jak ji otevřít.

Typ souboru Samsung Popcon Character File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře