Domů : Přípony souborů : Format .pop

.pop soubor

Typ souboru 1:Team Fortress 2 Population File

Vývojář Valve
Kategorie Game Files
Formát Text

Co je to soubor POP?

Herní soubor používaný Team Fortress 2, multiplayerová první střílečka; používá se v herním režimu Mann vs. Machine (MvM) a kontroluje, jaké třídy robotů by se měly třít a jak často by se měly zobrazovat.

Více informací

Soubory POP lze upravovat pomocí textového editoru. Běžně se upravují pro přizpůsobení podmínek hry MvM.

Programy, které otevírají POP soubory

Typ souboru 2:Samsung Popcon Character File

Vývojář Samsung
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.POP druhá možnost

Grafický soubor používaný MP3 přehrávači Samsung, jako jsou U3, U5 a U6; uloží bitmapový obraz “Popcon,” který je malý animovaný charakter, podobný Tamagotchi mazlíčku; slouží k zobrazení Popcon při spouštění MP3 přehrávače, přehrávání hudby nebo procházení menu.

Více informací

Soubory POP jsou 24bitové grafiky RvB (červená versus modrá) .BMP , které mají rozměry 40x40 pixelů. Čtyři soubory POP tvoří celkový počet snímků animace pro Popcon. Soubory jsou pojmenovány MyPopcon_1.pop, MyPopcon_2.pop, MyPopcon_3.pop a MyPopcon_4.pop. Tyto soubory jsou umístěny v adresáři MP3 přehrávače Ucon Popcon a mohou být nahrazeny novou grafikou připojením zařízení k počítači.

POZNÁMKA: Grafiku v souborech POP lze zobrazit přejmenováním ".pop" rozšíření na ".bmp" a poté otevření souboru s libovolným prohlížečem obrázků.

Programy, které otevírají POP soubory
Windows
Microsoft Windows Photo Viewer
Macintosh
Apple Preview

O POP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pop a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Samsung Popcon Character File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.