Domů : Přípony souborů : Format .pmf

.pmf soubor

Typ souboru 1:ESRI Published Map File

Vývojář ESRI
Kategorie Soubory GIS
Formát Binary

Co je to PMF soubor?

Mapový soubor jen pro čtení vytvořený pomocí ArcMap, aplikace, která je součástí ESRI Desktop GIS; ukládá omezenou verzi mapového souboru .MXD ; lze jej prohlížet s bezplatnou aplikací ArcReader, která umožňuje sdílet mapy s uživateli, kteří si nezakoupili komerční software ArcGIS; často e-mailem klientům nebo spolupracovníkům v prostředí spolupracujících kanceláří.

Více informací

Soubory PMF mohou omezit zobrazení dat, rozvržení, možnosti navigace, tisku, dotazování, posouvání a přiblížení mapy. Mohou být také chráněny heslem. To pomáhá chránit důvěrnost a soukromí dat.

Publikované mapy neobsahují aktuální geografická data. Namísto toho odkazují na sady dat v centrálním vzdáleném umístění, které může být hostováno serverem ArcMap nebo dostupné prostřednictvím Internetu. Uživatelé proto potřebují vhodný síťový přístup k odkazovanému datovému úložišti pro zobrazení map.

POZNÁMKA: Soubory PMF jsou vlastně vytvořeny aplikací ArcGIS Publisher, což je rozšíření obsažené v ArcMap.

Programy, které otevírají PMF soubory
Windows
ESRI ArcGIS for Desktop
Linux
ESRI ArcReader

Typ souboru 2:PSP Movie File

Vývojář Sony
Kategorie Video soubory
Formát N/A

.PMF číslo volby 2

Formát video souboru, který používá Sony PlayStation Portable (PSP); také známý jako "PSMF" formát; uloženy v proprietárním formátu specifickém pro PSP, ale lze je přehrávat ve Windows pomocí přehrávače Lande PMF Player.

Více informací

Soubory PMF lze extrahovat z obrazů disků PSP, například souborů .CSO nebo .ISO , pomocí programu, jako je UMDGen nebo UMD Ripper.

Programy, které otevírají PMF soubory
Windows
Lande PMF Player

Typ souboru 3:Partition Image File

Vývojář Eassos
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát N/A

.PMF číslo volby 3

Obraz diskové oblasti používaný programem PartitionGuru, správa diskových oddílů a program pro obnovu dat; ukládá zálohu obrazu diskové oblasti, kterou může aplikace obnovit, když je aktuální diskový oddíl poškozen.

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor PMF, vyberte v nabídce položku „Nástroje“ a klepněte na položku „Klonovat soubor do obrazového souboru“. Vyberte zdrojovou oblast, vyberte soubor s obrázkem a klepněte na tlačítko "Start".

Chcete-li obnovit obraz oddílu obsažený v souboru PMF, vyberte v nabídce položku Nástroje a klepněte na položku Obnovit diskový oddíl z obrazového souboru . " Vyberte soubor obrázku PMF, vyberte cílový oddíl a klikněte na tlačítko Start.

Programy, které otevírají PMF soubory

O PMF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pmf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Partition Image File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.