Domů : Přípony souborů : Format .pjpeg

.pjpeg soubor

Typ souboru :Progressive JPEG Image

Vývojář N/A
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor PJPEG?

Soubor PJPEG je bitmapový obraz vytvořený ve formátu Progressive JPEG (PJPEG). Obsahuje kódovaná bitmapová data tak, aby se stažený obraz zobrazoval postupně od rozmazaného obrazu až po konečný ostrý obraz. Soubory PJPEG mohou také vyplňovat střídavé vodorovné čáry, dokud není odhalen celý obraz.

Více informací

Soubory PJPEG umožňují zobrazit náhledy obrázků před stažením celého obrazu. Tyto obrázky kdysi používaly některé starší webové prohlížeče, například staré verze aplikace Microsoft Internet Explorer. Nejsou však již široce podporovány.

Obrázek PJPEG můžete převést na obrázek .JPG přejmenováním přípony „.pjpeg“ na „.jpg“ a poté jej otevřít v programu, který podporuje formát JPG obrázků, například Microsoft Photos v systému Windows nebo Apple Preview v makrech. Obrázek si můžete prohlédnout a exportovat do formátu, jako je například soubor JPEG nebo PNG, který je rozšířenější.

POZNÁMKA: Progresivní soubory JPEG jsou častěji zobrazovány s příponou .PJPG .

Programy, které otevírají PJPEG soubory
Windows
Microsoft Internet Explorer
Microsoft Edge

O PJPEG souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pjpeg a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Progressive JPEG Image, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.