Domů : Přípony souborů : Format .pict

.pict soubor

Typ souboru :Picture File

Vývojář Apple
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor PICT?

Obrazový soubor uložený ve formátu Macintosh PICT; mohou obsahovat jak vektorová, tak bitmapová data a mohou používat tisíce barev; podporuje také RLE (Run-length encoding) a kompresi JPEG pro snížení velikosti souboru.

Více informací
___ categories_name60 ___ Rastrové obrazové soubory ______ categories_text60 ___

Rastrová grafika je nejběžnějším typem obrazových souborů. Skládají se z mřížky pixelů, kde každý pixel představuje jednotlivou barvu v obraze. Webová grafika i digitální fotografie jsou uloženy jako rastrová grafika. Zatímco některé rastrové formáty obrazu jsou nekomprimované, většina z nich používá určitý typ komprese obrazu.

______ names_name69 ___ Soubory pluginů ______ categories_text69 ___

Soubory pluginů poskytují existujícím programům další funkce a funkce. Běžně se používají v aplikacích pro úpravu obrázků, videa a zvuku, stejně jako pro webové prohlížeče. Pluginy jsou také označovány jako doplňky a rozšíření.

______ names_name58 ___ Herní soubory ______ categories_text58 ___

Kategorie herních souborů obsahuje uložené soubory videoher a soubory odkazované videohrami. Zahrnuje také hrací ROM, což jsou softwarové kopie her vyvinutých pro jiné systémy, například Super Nintendo a Nintendo 64. Tyto soubory lze přehrávat pomocí emulátoru softwaru.

______ names_name75 ___ Spustitelné soubory ______ categories_text75 ___

Spustitelné soubory obsahují kód, který je spuštěn při otevření souboru. Programy Windows, aplikace Mac OS X, skripty a makra jsou považovány za spustitelné soubory. Vzhledem k tomu, že tyto typy souborů spouští při otevření kód, neznámé spustitelné soubory, například ty, které byly přijaty jako přílohy e-mailu, by neměly být otevřeny.

______ names_name78 ___ Vektorové soubory obrázků ______ categories_text78 ___

Vektorová grafika se skládá spíše z cest než z jednotlivých pixelů. Tyto cesty lze použít k reprezentaci čar a tvarů v obraze. Většina formátů vektorových obrázků může také zahrnovat barvy, přechody a efekty obrazu. Protože vektorová grafika ukládá obrazová data jako cesty, lze je zvětšovat bez ztráty kvality, což z nich činí dobrou volbu pro loga a další typy výkresů.

______ extension_description27209 ___

Obrazový soubor uložený ve formátu Macintosh PICT; mohou obsahovat jak vektorová, tak bitmapová data a mohou používat tisíce barev; podporuje také RLE (Run-length encoding) a kompresi JPEG pro snížení velikosti souboru.

______ přípona_text27209 ___

Soubory PICT často používají příponu souboru .PCT , zejména na platformě Windows.

______ extension_common27209 ___ ______ product_main_features15328 ___
 • Upravuje vektorovou a rastrovou grafiku
 • Podporuje více než 100 různých formátů souborů
 • Zahrnuje pokročilé nástroje pro technické kreslení
 • Symbol Knihovna s tisíci technickými symboly
 • Technologie vylepšení obrazu SpriteLayers a SpriteEffects
 • Pokročilé funkce pro lékařské a geologické zobrazování
______ product_text15328 ___

Plátno je kreslicí program určený pro tvorbu a editaci technických ilustrací a specializovaných vizualizací. Používá se především k úpravě vektorových obrázků, ale podporuje také rastrové obrazy.

Uživatelské rozhraní Canvas se podobá skutečnému kreslícímu plátnu pro úpravy výkresů. Obsahuje mnoho různých palet nástrojů, které lze zobrazit a uspořádat tak, aby přizpůsobily pracovní prostor. Funkce mřížky plátna pomáhá zarovnat a rovnoměrně rozložit vektorovou grafiku pro přesnost. Program podporuje více než 100 formátů vstupních souborů, například AutoCAD ( %li_nk% a %li_nk% ), Photoshop ( %li_nk% a %li_nk% ), Illustrator ( %li_nk% ), Formát přenosného dokumentu ( %li_nk% ), CorelDRAW ( %li_nk% ), PowerPoint ( %li_nk% ), DICOM ( %li_nk% ), obrázky RAW a další soubory rastrových obrázků, například soubory %li_nk% , %li_nk% a %li_nk% . Výkresy mohou být uloženy v proprietárním formátu Canvas ( %li_nk% ) nebo mohou být exportovány do jednoho z několika různých typů souborů.

Plátno se používá pro širokou škálu technických výkresů a může být použito pro vytváření specializovaných vizualizace. Například pro lékařské a geologické aplikace může program zaznamenávat numerická data z lékařských výzkumných snímků a poskytovat zobrazovací nástroje pro zobrazení dat v prostředí pro prohlížení. Jeho proprietární CGM (Computer Graphic Metafile) engine je kompatibilní jak s normami pro leteckou dopravu (ATA), tak s protokolem pro ropný průmysl (PIP). Podpora programu pro vědeckou vizualizaci z něj činí také užitečný nástroj pro odborníky na geologický a lékařský výzkum. Plátno obsahuje paletu Seismic Traces, která vám pomůže studovat vizualizace seismických dat. Aplikace také obsahuje nástroje pro vylepšení obrázků a vizualizaci formátů vědeckých dat.

Canvas je pro profesionály technických ilustrací působivý program kreslení. Podpora plátna širokou škálou formátů průmyslových souborů, jakož i profesionální nástroje pro úpravy z něj činí cenný nástroj. Za výkon, který získáte z aplikace, stojí cena.

Aktualizováno: 21. listopadu 2018

______ product_main_features15766 ___
 • Zobrazení širokého spektra formátů souborů včetně PDF, AI, DNG, ICNS, PSD a RAW
 • Převádí obrázky do různých formátů
 • Upravte snímky pomocí základních nástrojů pro úpravy obrázků, jako je extrakce tvaru / barvy, oříznutí a otočení
 • Úpravy a šifrování souborů PDF
 • Import obrázků ze skeneru
______ product_text15766 ___

Snímek obrazovky Apple Náhled 10

Hlavní funkce

Apple Preview je aplikace pro prohlížení obrázků a dokumentů na počítačích Mac. Může otevřít mnoho běžných obrazových formátů, například %li_nk% , %li_nk% a %li_nk% , stejně jako několik formátů dokumentů, například %li_nk% , %li_nk% a %li_nk% . Náhled je součástí makra a je výchozím programem pro otevírání obrazových souborů.

Kromě zobrazení obrázků nabízí náhled některé omezené možnosti úprav. Má základní nástroje pro korekci obrazu, které používají technologii zpracování obrazů od společnosti Apple a umožňují anotovat obrázky a dokumenty. Náhled také umožňuje vytvářet, upravovat a šifrovat soubory PDF a má schopnost extrahovat jednotlivé stránky z vícestránkových dokumentů PDF. Nepodporuje však standardizovaný formát ISO, takže je třeba dbát při ukládání těchto typů souborů.

Apple Preview je velmi užitečný, pokud chcete rychle prohlížet obrázky nebo soubory PDF. Jednoduchým dvojitým kliknutím na soubor se zobrazí jeho obsah. Pokud jste uživatel systému Mac, máte již náhled a pravděpodobně jste ho již použili.

Aktualizováno: 12. prosince 2018

______ product_main_features15429 ___
 • Přehraje soubory mod, například MOD a XM
 • Soubory ke stažení ze serverů HTTP a FTP
 • Nabízí seznamy stop přetažení
 • Převede soubory mod na soubory WAV
______ product_text15429 ___

CocoModX společnosti Sven Janssen je bezplatný audio přehrávač. Program byl vyvinut pouze pro Mac OS X, ale nyní je ukončen.

CocoModX může přehrávat různé soubory zvukových modulů, například %li_nk% , %li_nk% , %li_nk% , %li_nk% a %li_nk% files. Uživatelé mohou stahovat a přehrávat soubory modulů přímo z FTP a HTTP stránek. Uživatelé pak mohou vytvářet seznamy skladeb z řady podporovaných souborů modulů přetažením do seznamů skladeb. CocoModX poskytuje uživatelům užitečné funkce, jako je schopnost přepínat mezi mono a stereo, měnit uživatelské rozhraní mezi kartáčovaným kovem a vzhledem pinestripe a konvertovat jakýkoliv mod soubor do formátu WAVE.

CocoModX je slušná aplikace , které mohou hrát širokou škálu mod souborů. Přehrávač je však ukončen a vývojář ji již nepodporuje. Uživatelé by proto měli hledat jinde, například přehrávač médií VideoLAN VLC, aby aplikace mohla přehrávat soubory zvukových modulů.

Aktualizováno: 12. května 2014

_______zobrazení_produktu produktu15742 ___ ______ product_text15742 ___ _______zobrazení_produktu_18842 ___ ______ product_text18842 ___ _______zobrazení_produktu produktu15842 ___ ______ product_text15842 ___ _______zobrazení_produktu18542 ___ ______ product_text18542 ___ _______zobrazení_produktu16742 ___ ______ product_text16742 ___ _______zobrazení_produktu16542 ___ ______ product_text16542 ___ _______zobrazení_produktu16942 ___ ______ product_text16942 ___ _______zobrazení_produktu16842 ___ ______ product_text16842 ___ _______zobrazení_produktu17942 ___ ______ product_text17942 ___ _______zobrazení_produktu_produktu17842 ___ ______ product_text17842 ___ ______ product_main_features15216 ___
 • Flexibilní a přizpůsobitelné pracovní prostředí
 • Nedestruktivní úpravy založené na vrstvách
 • Profesionální korekce barev a ovládání tónů
 • Pokročilé nástroje pro video, 3D model a nástroje pro úpravu pohybu
 • Automatizuje výrobu prostřednictvím skriptů založených na událostech nebo dávkových skriptů
 • Režim symetrie pro použití dokonale symetrických tahů štětce
 • Živé náhledy režimu prolnutí
 • Rychlejší a efektivnější nabídka Export jako
 • Podporuje bezplatné a komerční pluginy
______ product_text15216 ___

Snímek obrazovky aplikace Adobe Photoshop CC 2019

Hlavní funkce

Adobe Photoshop je standardní program pro úpravu obrázků, který slouží k úpravě grafiky a digitálních fotografií. Jedná se především o rastrový grafický editor založený na pixelech, ale také podporuje základní vektorové úpravy. Program obsahuje standardní nástroje pro kreslení a výběr a má několik jedinečných funkcí, díky nimž je mimo jiné editory obrázků.

Photoshop může importovat a exportovat širokou škálu formátů obrázků, ale ukládá obrázky do dokumentu Photoshopu ( %li_nk% ) ve výchozím nastavení. Formát PSD podporuje vrstvy, které jsou izolovanými seskupeními grafiky, které lze upravovat nezávisle. Vrstvy mohou být viditelné nebo skryté a mohou mít také vlastní nastavení krytí. Můžete také vytvořit vrstvy úprav, které aplikují nedestruktivní úpravy na jednu nebo více vrstev najednou.

Pokud právě používáte aplikaci Photoshop, aplikace může vypadat skličující s velkým množstvím nástrojů, ale doma. obrazovka umožňuje rychlý a snadný přístup k výukovým programům a šablonám, které vám pomohou začít. Když se seznámíte s uživatelským rozhraním a upravíte jej podle svého pracovního stylu, aplikace Photoshop uloží vaše předvolby tak, aby zůstaly zachovány.

Některé z pokročilejších a jedinečných funkcí aplikace Photoshop zahrnují nástroj Patch, který automaticky odstraní Skvrny a nástroj Content-Aware, který odstraňuje nežádoucí objekty a odpovídá pozadí s okolím. Chcete-li upravit barvy obrázku, můžete použít ovládací prvky Úrovně, Křivky nebo Vyvážení barev k jejich manuálnímu nastavení. Pokud chcete rychlejší způsob provádění korekce barev, funkce Automatické barvy a Automatické úrovně automaticky zvětší snímky jediným kliknutím. Zatímco aplikace Photoshop obsahuje mnoho výkonných vestavěných funkcí, můžete do programu přidat ještě více možností instalací zásuvných modulů.

Photoshop je vybraný editor obrázků mezi profesionály, včetně fotografů, grafiků a webových stránek. vývojáři. Díky intuitivnímu rozhraní a širokému spektru funkcí je Adobe Photoshop nejlepším programem pro úpravy obrázků.

Aktualizováno: 18. prosince 2018

_______zobrazení_produktu produktu17742 ___ ______ product_text17742 ___ ______ product_main_features15329 ___
 • Správa tisíců digitálních fotografií
 • Vytvoření prezentací a sdílení fotografií online
 • Vyhledávání a uspořádání obrázků pomocí filtrů a kategorií
 • Zobrazení více než 100 formátů souborů
 • Retušování a úprava obrázků
 • Zálohování a synchronizace fotografií s externími médii
______ product_text15329 ___

Snímek obrazovky ACD systémů ACDSee Photo Studio 2019

Hlavní funkce

ACD systémy ACDSee Photo Studio je program pro správu digitálních fotografií a úpravu obrázků využívají především osobní digitální fotografové a domácí uživatelé. Slouží k organizaci a retušování fotografií pořízených digitálními fotoaparáty. ACDSee Photo Studio bylo dříve známé jako ACDSee.

ACDSee poskytuje rozhraní podobné programu Windows Explorer pro správu fotografií a obsahuje pohledy na uspořádání, prohlížení a úpravy obrázků. Fotografie můžete vyhledávat a vyhledávat pomocí klíčových slov, miniatur, vlastních kategorií, hodnocení, oblíbených položek nebo jiných metadat obrázku. Obrázky můžete také třídit, seskupovat, zobrazovat nebo skrýt pomocí kategorií a dalších filtrů. Schopnost programu organizovat a prohledávat velké knihovny fotografií je obzvláště výhodná, pokud si vezmete spoustu digitálních fotografií.

Funkce ACDSee umožňuje snímat obrázky a přidávat efekty do fotografií. Můžete například použít efekt barevného skla, přidat text a přidat vlastní ohraničení a vržené stíny do obrázků. Zahrnuje také nástroje pro odstraňování běžných problémů s digitálními fotografiemi, jako jsou vady, červené oči a stíny. A bez ohledu na to, jaké úpravy provedete, program si ponechá záložní kopie původních obrazů, takže se můžete vrátit zpět k neupraveným verzím.

ACDSee Photo Studio je kvalitní volba pro prohlížení a úpravy obrázků. Nabízí rozhraní známé uživatelům systému Windows, podporuje obrovské množství formátů souborů a pomáhá spravovat knihovnu digitálních fotografií. Z těchto důvodů je ACD Systems ACDSee Photo Studio dobrou volbou pro amatérského fotografa, který chce za rozumnou cenu rozšířené editační nástroje.

Aktualizováno: 19. března 2019

______ product_main_features15555 ___
 • Možnosti úprav vektorů a rastrových grafik
 • Podpora více než sto formátů souborů
 • Nativní 64bitová podpora
 • Podpora vícejádrových procesorů
 • Nástroje Smart Carver a Shape
 • Průvodce, tipy a techniky a výukové programy pro video
______ product_text15555 ___

Sada CorelDRAW Graphics Suite je soubor grafických softwarových programů vyvinutých společností Corel. Tyto programy lze použít k vytváření ilustrací, log, brožur, letáků, návrhů a dalších typů grafiky.

V sadě CorelDRAW Graphics Suite jsou zahrnuty následující aplikace:

Sada CorelDRAW Graphics Suite může vytvářet a upravovat vektorovou i rastrovou grafiku. Sada obsahuje velkou bezplatnou grafickou knihovnu klipartů, fontů, šablon vozidel a dalších digitálních obrázků, které jsou k dispozici pro úpravy. Software podporuje více než sto různých formátů souborů, včetně mnoha bitmapových a vektorových typů souborů souborů, výkresů CAD, dokumentů Microsoft Word ( %li_nk% a %li_nk% ), souborů RAW kamer a souborů generovaných z programů Adobe Creative Cloud, jako jsou jako soubory %li_nk% a %li_nk% .

Sada CorelDRAW Graphics Suite umožňuje nastavit pracovní prostor, jak chcete, a to i v případě, že přecházíte v aplikaci Adobe Photoshop nebo Illustrator. CorelDRAW také obsahuje rozsáhlou sadu vzdělávacích nástrojů a dokumentace pro uživatele na různých úrovních zkušeností. Vestavěný průvodce představuje každý pracovní prostor aplikace a poskytuje podrobné výukové programy, jakož i poznatky od odborníků z oboru. Software také obsahuje hodiny video tutoriálů.

Ať už se jedná o příležitostného uživatele, který retušuje fotografie nebo grafického profesionála, který vytváří návrhy webových stránek a tisku, CorelDRAW Graphics Suite je přesvědčivá volba. Nabízí široký výběr nástrojů pro úpravu grafiky a efektů a podporuje mnoho populárních formátů souborů RAW a obrázků. Software CorelDRAW Graphics Suite lze zakoupit spíše než pronajímat, což z něj činí atraktivní volbu pro uživatele, kteří se chtějí vyhnout předplatným softwaru, například Adobe Creative Cloud.

Aktualizováno: 21. listopadu 2018

_______závazky_produktu18742 ___ ______ product_text18742 ___ _______zobrazení_produktu_151542 ___
 • Prohlížeč HTML výsledků transformace XSLT
 • Nekonečné operace zpětných a opakovaných úprav
 • Přírůstkové vyhledávání ve stromovém a textovém zobrazení
 • Konfigurovatelné barvy a písma
______ product_text15542 ___

Poznámkový blok Microsoft XML je open source aplikace, která umožňuje uživatelům procházet a upravovat dokumenty XML. Je k dispozici pouze ke stažení pro systém Windows.

Program Poznámkový blok XML obsahuje jednoduché rozhraní spolu s řadou užitečných funkcí. Program poskytuje stromové zobrazení, které rozděluje dokument XML na třídy, značky a hodnoty klíčů. Dodává se také s prohlížečem HTML pro zobrazení výsledků transformace XSLT. Mezi další funkce patří podpora přetahování, konfigurovatelná písma a barvy, validace schémat XML a nekonečné operace úprav zpět a opakování.

Program Poznámkový blok XML používají programátoři pro začátečníky a experty XML. Poskytuje pokročilé funkce s jednoduchým rozhraním, které nezvládne začátečníky. Tam jsou XML editory, které poskytují více funkcí, jako jsou Liquid XML Studio, Stylus Studio a EditiX XML Editor, ale Microsoft XML Poznámkový blok je stále velmi schopný program pro procházení a editaci XML dokumentů.

Aktualizováno: 31. srpna 2015

______ product_main_features15320 ___
 • Essentials a kompletní pracovní prostory pro začátečníky i pokročilé uživatele
 • Digitální úpravy fotografií s podporou formátů surového digitálního fotoaparátu
 • Správa zobrazení pro organizaci a správu fotografií
 • Upravte zobrazení pro rychlou a efektivní úpravu fotografií
 • Možnosti úpravy dávek obrázků
 • Funkce Magic Fill, která vyplní vymazanou oblast, aby vypadala jako okolní oblast
 • Pokročilá extrakce objektů a úpravy založené na vrstvách
 • Podpora mnoha starších formátů obrazových souborů
______ product_text15320 ___

Snímek obrazovky aplikace Corel PaintShop Pro 2018

Hlavní funkce

Program Corel PaintShop Pro (PSP), dříve PaintShop Photo Pro, je program používaný pro úpravy obrázků a digitálních fotografií. Obsahuje kreslicí plátno s pokročilými editačními funkcemi pro inteligentní oříznutí, úpravy založené na vrstvě, zpracování dávkového obrazu, generování videa ve formátu HD a publikování na webu. PaintShop Pro také obsahuje funkce pro správu digitálních fotografií a může zálohovat obrázky na disky CD nebo DVD.

PaintShop Pro umožňuje import obrázků a digitálních fotografií RAW nebo vytvářet obrázky od nuly. Aplikace podporuje širokou škálu obrazových formátů RAW digitálních fotoaparátů, jako jsou SRF a nativní soubory z jiných aplikací pro úpravu grafiky, jako je Adobe Photoshop a Illustrator. Několik vestavěných efektů umožňuje rychle měnit barvu, tón, jas a kontrast digitálních fotografií. Jakmile jsou obrázky importovány a upravovány, mohou být udržovány pomocí zobrazení Správa, do kterého jsou ukládána metadata, například vlastní značky, hodnocení uživatelů a další informace pro každý obrázek. Zobrazení Správa umožňuje zobrazit miniatury obrázků a třídit a filtrovat obrázky pomocí klíčových slov vyhledávání nebo jiných parametrů, jako je datum vytvoření a formát souboru.

Aplikace obsahuje pracovní prostředí Essentials a kompletní pracovní prostor pro úpravy projektů. Pracovní plocha Essentials je ideální pro rychlé a jednodušší úpravy. Dodává se s většími ikonami a méně přeplněným rozvržením, které je zvláště užitečné pro začátečníky. Kompletní pracovní prostor je ideální pro pokročilé a profesionální uživatele. Tento pracovní prostor se jeví podobně jako rozvržení aplikace Photoshop s velkým výběrem nástrojů a dalších funkcí úprav.

Mezi pokročilé funkce programu PaintShop Pro patří modul HDR (High Dynamic Range), nástroje Magic Fill, Simple Carver a Object Extractor. Modul HDR umožňuje vytvářet surrealistické obrazy úpravou barvy nebo expozice nebo odstraněním rušivých vlivů. Funkce Magic Fill umožňuje vymazat nepotřebné části obrazu, například auto v obraze na šířku, a plynule zaplnit vymazanou část tak, aby odpovídala okolní oblasti. Jednoduché nástroje Carver a Object Extractor vám umožňují izolovat a extrahovat části obrázků, stejně jako rozšiřovat nebo stahovat grafiku bez zkreslení. Extrahované objekty mohou být kombinovány s jinými obrazy nebo pozadí pomocí editačních funkcí založených na vrstvách.

Corel PaintShop Pro vám bez ohledu na to, zda jste příležitostný nebo profesionální uživatel, můžete vybrat pracovní plochu, která bude odrážet úroveň vašich znalostí, usnadnit vám úpravu obrázků. A zatímco to ještě není tak populární jako Adobe Photoshop, PaintShop Pro poskytuje funkce, které soupeří Photoshop. Také je k dispozici pro jednorázový nákup, na rozdíl od cloudového předplatného, který je nutný pro používání Photoshopu, což z něj činí atraktivní alternativu pro příležitostné a profesionální uživatele.

Aktualizováno: 21. listopadu 2018

______ product_main_features16163 ___
 • Poskytuje stovky vestavěných speciálních efektů
 • Podporuje stovky pluginů pro rozšíření funkcí
 • Využívá sledování masky k automatickému nastavení masek na pohybujících se objektech
 • Pokročilé loutkové nástroje pro síťové sochařství
 • Selektivní třídění barev s barvou Lumetri
 • Integruje s Premiere Pro a dalšími programy Adobe CC
______ product_text16163 ___

Snímek obrazovky aplikace Adobe After Effects CC 2019

Hlavní funkce

Adobe After Effects je výkonný program speciálních efektů pro Windows a Mac, který se používá k vytváření vizuální efekty a pohybová grafika pro video. Je součástí předplatného Adobe Creative Cloud (CC) a často je používán s aplikací Adobe Premiere Pro pro zdokonalení videa.

After Effects má mnoho funkcí, které můžete použít k vytvoření vizuálních efektů ve videu. Můžete kombinovat více vrstev záběry a grafiky a poté animovat jednotlivé vrstvy. After Effects má skvělou sadu nástrojů pro vytváření a animaci masek ve vašem projektu a může dokonce automaticky upravovat masky na pohybujících se objektech. Aplikace také obsahuje pokročilé loutkové nástroje, které umožňují ohýbání, křivku, kroucení a měřítko animací.

After Effects je dodáván s rozsáhlou knihovnou přednastavení speciálních efektů, které pomáhají oživit vaše efekty. Mezi speciální efekty patří několik efektů barevného klíče pro přesun vašeho herce ze zelené obrazovky na jakékoli místo, které si dokážete představit. After Effects také přichází s nástroji Lumetri Color pro přesné doladění barev a zachování věrnosti barev v celém pracovním postupu aplikace Premiere Pro a After Effects.

Aplikace Adobe After Effects je skvělou volbou pro vytváření profesionálních vizuálních efektů pro zdokonalení videa projektů. Aplikace nabízí řadu pokročilých nástrojů pro profesionály spolu s panelem Learn s vestavěnými tutoriály a šablonami pro začátečníky. Pokud se jednoduše snažíte upravit video a hledáte minimální efekty jako crossfades, jsou k dispozici jednodušší a levnější možnosti. Pokud však chcete vylepšit své video pomocí pohybové grafiky a dalších vizuálních efektů, aby vaše video bylo "wow", zkuste Adobe After Effects.

Aktualizováno: 2. listopadu 2018

______ product_main_features15311 ___
 • Podporuje hlavní formáty souborů sady Office, například .DOCX a .XLSX
 • Obsahuje těsnou integraci s funkcemi systému Mac OS X, jako je například Gatekeeper a verze.
 • Poskytuje podporu pro mnoho jazyků, jako je arabština, španělština, němčina a ruština.
______ product_text15311 ___

Planamesa NeoOffice je open source kancelářská sada podobná sadě Microsoft Office, vyvinutá speciálně pro Mac OS X. Program pochází z OpenOffice.org a úzce souvisí s LibreOffice a Apache OpenOffice.

Sada NeoOffice nabízí několik aplikací, které umožňují vytvářet a upravovat textové dokumenty, výkresy, diagramy, prezentace a tabulky. Podporuje širokou škálu formátů kancelářských aplikací. Nejvíce pozoruhodně, souprava může číst a psát většinu Microsoft Office XML formáty souboru, takový jako %li_nk% , %li_nk% , a %li_nk% .

Jak již bylo zmíněno, NeoOffice je podobná LibreOffice a OpenOffice, ale je vyvinuta speciálně pro Mac OS X. NeoOffice zahrnuje použití funkce Mac OS X „Gatekeeper“ pro ochranu před instalací škodlivého softwaru, Mac Funkce OS X „Verze“ vám umožní obnovit předchozí verze dokumentu a zvýraznění chování systému Mac OS X, aby vám poskytl stejný pocit jako ostatní aplikace systému Mac OS X.

Planamesa NeoOffice je kompetentní kancelář Je kompatibilní s mnoha standardními formáty souborů a běží nativně v operačním systému Mac OS X. NeoOffice však již není nabízen jako bezplatný download (vyžaduje dar) a Apache OpenOffice i LibreOffice mohou být nyní běh nativně v Mac OS X. Pokud tedy hledáte bezplatnou alternativu k Microsoft Office, OpenOffice nebo LibreOffice jsou lepší volby.

Aktualizováno: 15. května 2018

_______zobrazení_produktu produktu17542 ___
 • Otevře soubory Cal3D
 • Poskytuje jednoduché rozhraní
 • Zobrazení 3D znaků z různých pohledů
______ product_text17542 ___

Cal3DViewer je open source aplikace sloužící k načítání a vizualizaci souborů Cal3D. Cal3D je 3D knihovna pro animaci postav napsaná v jazyce C ++, která byla původně vyvinuta jako 3D klient pro Worldforge, ale nakonec se stala samostatným programem.

Program umožňuje otevřít soubory Cal3D, které zahrnují CFG, CMF, XRF , XMF, CRF, CAF, XSF, CSF a XAF. Aplikace obsahuje jednoduché rozhraní s panelem základních ovládacích prvků. 3D znaky můžete zobrazit v režimu solid, s texturovanými čarami, bílými čarami, bílými body s kostmi, bílými body az různých úhlů. Aplikace také umožňuje zobrazit více informací o modelu a přehrát animaci.

Cal3DViewer je lehká aplikace, která poskytuje přímý zážitek pro prohlížení souborů Cal3D. Nepřichází s množstvím schopností, ale dělá to, co slibuje, což je zobrazení souborů Cal3D.

Aktualizováno: 18. dubna 2016

______ product_main_features15698 ___
 • Otevře téměř 200 formátů obrazových souborů a zapíše téměř 80 obrazových formátů
 • Poskytuje základní a pokročilé nástroje pro úpravy obrázků a filtry
 • Importuje obrázky přímo z kamer
 • Využívá AppleScript pro automatizaci zpracování obrazu
 • K dispozici v tuctu jazyků včetně němčiny, angličtiny a španělštiny
 • Podporuje přímou integraci se službami Google+, Flickr a dalšími fotografickými službami
______ product_text15698 ___

Lemkesoft GraphicConverter je program pro prohlížení obrázků s možnostmi úprav. Slouží také jako prohlížeč obrazových souborů a organizátor. GraphicConverter je k dispozici pro Mac a je dodáván s různými verzemi OS a OS X.

GraphicConverter je více než jen flexibilní aplikace pro konverzi obrázků, ale také poskytuje slušný výběr nástrojů pro zpracování obrazu. Některé z možností úpravy obrazu, které můžete použít, jsou vylepšení obrazu, razítka, jasu / kontrastu, zaostření, otočení a zkreslení. Existuje také mnoho různých filtrů, které můžete použít na své obrázky. Funkčnost tohoto programu můžete rozšířit o podporu pro pluginy Adobe Photoshop.

GraphicConverter je dobrý program pro grafické zpracování dávkových zpracování a drobné úpravy obrázků. Pokud potřebujete organizovat a dávkově zpracovávat mnoho obrazových souborů ve svém počítači Mac, najdete tento nástroj velmi užitečný.

Aktualizováno: 17. dubna 2014

___
Programy, které otevírají PICT soubory
Windows
Smith Micro Poser
Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Corel PaintShop Pro
ACD Systems Canvas
ACD Systems ACDSee
CorelDRAW
Corel VideoStudio
Adobe Flash
Microsoft Word
Adobe InDesign
Adobe After Effects
Adobe Premiere Pro
Adobe Fireworks
Adobe FreeHand
Macintosh
Smith Micro Poser
Adobe Photoshop
Planamesa NeoOffice
Adobe Illustrator
Smith Micro Stuffit Deluxe Mac
Microsoft Word for Mac
Lemkesoft GraphicConverter
Apple Preview
Adobe Flash
Adobe Photoshop Elements 2019
Adobe InDesign
Adobe After Effects
Adobe Premiere Pro
Adobe Fireworks
Adobe FreeHand

O PICT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pict a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Picture File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.