Domů : Přípony souborů : .pdp Soubor

.pdp Přípona souboru

Typ souboru1Palo Alto Software Plan Component File

Vývojář Palo Alto Software
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

Co je to PDP soubor?

Plán komponentu vytvořený Business Plan Pro, aplikací, která slouží k vytváření obchodních plánů; obsahuje komponentu plánu, kterou může být tabulka, rovnice, graf nebo téma; lze stáhnout a importovat do vašeho plánu.

Více informací

Obchodní plán Pro poskytuje více než 500 vzorků obchodního plánu, které můžete upravovat a používat jako vlastní. Software také obsahuje podrobné pokyny, nastavení plánu pro neziskové organizace, automatické grafy a grafy a odpovědi na právní otázky.

Programy, které otevírají PDP soubory

Typ souboru2Adobe Portable Document Format File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát Binary

.PDP číslo volby 2

Soubor formátu PDF (Portable Document Format) vytvořený programem Adobe Acrobat nebo jiným programem, který obsahuje zásuvný modul Acrobat; podporuje text, obrázky, formuláře a jiná data; běžně používané pro publikování dokumentů původně vytvořených v různých formátech.

Více informací

Rozšíření ".pdp" se u souborů PDF používá jen zřídka, ale je podporováno jako rozšíření pro programy, jako je například Adobe Photoshop CS5. Protože přípona „.pdp“ je neobvyklá, měli byste místo ní použít příponu .PDF .

Programy, které otevírají PDP soubory
Windows
Adobe Acrobat
Adobe Photoshop
Adobe Photoshop Elements
Linux
Adobe Acrobat
Macintosh
Adobe Acrobat
Adobe Photoshop
Adobe Photoshop Elements

O PDP soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pdp a jak ji otevřít.

Typ souboru Adobe Portable Document Format File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře