Domů : Přípony souborů : Format .pdp

.pdp soubor

Typ souboru 1:Palo Alto Software Plan Component File

Vývojář Palo Alto Software
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

Co je to soubor PDP?

Plán komponentu vytvořený Business Plan Pro, aplikací, která slouží k vytváření obchodních plánů; obsahuje komponentu plánu, kterou může být tabulka, rovnice, graf nebo téma; lze stáhnout a importovat do vašeho plánu.

Více informací

Obchodní plán Pro poskytuje více než 500 vzorků obchodního plánu, které můžete upravovat a používat jako vlastní. Software také obsahuje podrobné pokyny, nastavení plánu pro neziskové organizace, automatické grafy a grafy a odpovědi na právní otázky.

Programy, které otevírají PDP soubory

Typ souboru 2:Adobe Portable Document Format File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát Binary

.PDP druhá možnost

Soubor formátu PDF (Portable Document Format) vytvořený programem Adobe Acrobat nebo jiným programem, který obsahuje zásuvný modul Acrobat; podporuje text, obrázky, formuláře a jiná data; běžně používané pro publikování dokumentů původně vytvořených v různých formátech.

Více informací

Rozšíření ".pdp" se u souborů PDF používá jen zřídka, ale je podporováno jako rozšíření pro programy, jako je například Adobe Photoshop CS5. Protože přípona „.pdp“ je neobvyklá, měli byste místo ní použít příponu .PDF .

Programy, které otevírají PDP soubory
Windows
Adobe Acrobat
Adobe Photoshop
Adobe Photoshop Elements
Linux
Adobe Acrobat
Macintosh
Adobe Acrobat
Adobe Photoshop
Adobe Photoshop Elements

O PDP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pdp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Adobe Portable Document Format File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.