Domů : Přípony souborů : Format .mxf

.mxf soubor

Typ souboru 1:Material Exchange Format File

Vývojář SMPTE
Kategorie Video soubory
Formát Binary

Co je to soubor MXF?

Multimediální formát používaný v digitálních audio a video programech; obsahuje zachycená audio a video data a metadata, která popisují média uložená v souboru; navržený společností filmových a televizních inženýrů (SMPTE) jako standardní kontejner pro audio a video data; mohou být převedeny do jiných formátů, například .AVI nebo .MOV .

Více informací

Soubory MXF byly navrženy tak, aby zjednodušily pracovní postupy mezi různými platformami, jako jsou fotoaparáty, zařízení pro digitální editaci a servery. Formát souboru přijímá podmnožinu rozšířeného formátu tvorby autorských práv (AAF), který byl navržen tak, aby pomohl standardizovat výměnu videa mezi více dodavateli a platformami.

POZNÁMKA: Podobně jako jakýkoli jiný formát kontejneru médií, příslušný kodek musí být k dispozici, aby bylo možné přehrávat média uložená v souboru MXF.

Programy, které otevírají MXF soubory
Windows
VideoLAN VLC media player
Adobe Premiere Pro
Avid Pro Tools
Avid Media Composer
Avid Xpress
Grass Valley EDIUS
OpenCube XFReader
OpenCube XFConverter
Aiseesoft MXF Converter
Linux
VideoLAN VLC media player
Macintosh
VideoLAN VLC media player
Adobe Premiere Pro
Avid Pro Tools
Avid Media Composer
Avid Xpress
Aiseesoft MXF Converter for Mac
iOS
VideoLAN VLC for iOS

Typ souboru 2:Maxis Font File

Vývojář Electronic Arts
Kategorie Soubory písem
Formát Binary

.MXF druhá možnost

Písmo používané programem Maxis SimCity 4, simulace života; uloženy v adresáři Písma hry a obsahují písmo jako Arial, Courier nebo jiné písmo; slouží k zobrazení textu hry.

Více informací

POZNÁMKA: Maxis je dceřinou společností Electronic Arts, která vyvíjí hry SimCity.

Programy, které otevírají MXF soubory
Windows
Electronic Arts SimCity 4
Macintosh
Electronic Arts SimCity 4
iOS
Pentaloop PlayerXtreme Media Player

O MXF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mxf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Maxis Font File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Můj šéf mi poslal nějaké soubory s příponou, kterou jsem nikdy předtím neviděl. Našel jsem váš článek o souborech .mxf. Děkuji za informaci, že se používají pro digitální audio a video programy. Seznam obsažený v článku je mi velkou oporou. Možná by se hodilo doplnit žebříček, který je uživateli nejvíce doporučován. Jsem rád, že obsahuje metadata, protože ta pomáhají tvůrcům rozhodnout, zda lze obsah použít, nebo ne. Jak převádíte soubory do formátu AVI nebo MOV? Stačí změnit příponu, nebo musíme použít nějakou online stránku? Pomůže nám to sdílet práci mezi různými kamerami, protože ne vždy používáme stejnou. Díky za upozornění, skvělá práce!