Domů : Přípony souborů : Format .pdn

.pdn soubor

Typ souboru :paint.net Image File

Vývojář Rick Brewster
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát N/A

Co je to soubor PDN?

Formát bitmapového obrazu používaný programem paint.net, bezplatný program pro úpravu fotografií pro Windows; podporuje více vrstev, průhlednost, obrazové efekty a různé bitové hloubky; mohou být otevřeny pouze pomocí paint.net, ale mohou být exportovány pomocí paint.net do standardnějšího formátu.

Programy, které otevírají PDN soubory

O PDN souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pdn a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru paint.net Image File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Dočetl jsem váš článek o souborech .pdn. Rád kreslím, ale uvědomil jsem si, že je praktičtější kreslit na počítači nebo tabletu. S tím, že jsem si stáhl paint a zajímalo by mě, jaký formát souborů používají. Měl jsem několik otázek, ale naštěstí byly všechny zodpovězeny ve vašem příspěvku. Netušil jsem, že soubory PDN mohou obsahovat vrstvy a obrazové efekty. Jaký by mohl být jeden z těch "standardnějších formátů", do kterých lze soubor exportovat? Jedinou nevýhodou, kterou se mi podařilo najít, je, že v současné době neexistují programy Apple, které by s nimi pracovaly. Nicméně jste mi pomohli víc, než jsem si dokázal představit. Nainstaluji oba programy, abych zjistil, který je lepší. Díky!