Domů : Přípony souborů : .nw Soubor

.nw Přípona souboru

Typ souboruNode-Webkit App Package

Vývojář Intel Open Source Technology Center
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Zip

.NW číslo volby

Balíček vytvořený pro node-webkit, běh aplikace založený na node.js a Chromium a používaný pro spouštění aplikací napsaných v HTML a JavaScriptu; obsahuje komprimovaný balíček aplikací, který obsahuje soubory aplikací, například soubor „package.json“, který popisuje balíček a všechny soubory knihoven (soubory .DLL pro systém Windows).

Více informací

Soubor NW je stejný jako soubor .ZIP , ale přejmenován na příponu souboru "nw". Vývojáři programů node-webkit si mohou vybrat, zda mají své programy zabalit pomocí NW a spustitelného souboru, jako je soubor .EXE nebo .APP , ve stejném adresáři nebo sloučit oba soubory. Pokud sloučí soubory, neexistuje soubor NW. Pokud se však rozhodnou umístit jej do stejného adresáře jako spustitelný soubor, je třeba k otevření souboru NW nainstalovat node-webkit.

Programy, které otevírají NW soubory

O NW soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .nw a jak ji otevřít.

Typ souboru Node-Webkit App Package, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře