Domů : Přípony souborů : Format .app

.app soubor

Typ souboru 1:macOS Application

Vývojář Apple
Kategorie Executable Files
Formát N/A

Co je to soubor APP?

Soubor APP je balíček aplikací, který je spuštěn pod operačním systémem MacOS (Mac OS) vyvinutým společností Apple a určeným ke spuštění na počítačích Macintosh. Ukládá více adresářů, například obsah, zdroje a rámce, které obsahují různé soubory, které tvoří aplikaci. Soubory APP jsou spustitelné soubory podobné souborům .EXE v systému Windows a jsou spuštěny při poklepání.

Více informací

Protože soubory APP jsou balíčky MacOS, můžete klepnout pravým tlačítkem myši (nebo s klávesou Ctrl-kliknout) na aplikaci a vybrat "Zobrazit obsah balení" a zobrazit soubory obsažené v balíčku. Patří mezi ně prostředky používané aplikací, spustitelné soubory, seznam vlastností ( .PLIST ), soubory, rámce, pluginy, ikony a další soubory.

V systémech Windows a Linux může být možné zobrazit obsah aplikace MacOS, jako by to byla složka. Program pro dekompresi, jako je WinRAR, může také být schopen extrahovat soubory z aplikace MacOS v jiných operačních systémech.

POZNÁMKA: Soubory v balíčku aplikací by neměly být upravovány ani přesunuty, protože změny mohou zabránit spuštění programu správně.

Programy, které otevírají APP soubory
Macintosh
Apple OS X

Typ souboru 2:FoxPro Generated Application

Vývojář N/A
Kategorie Executable Files
Formát N/A

.APP druhá možnost

Aplikace používaná programem FoxPro k automatizaci postupů (tj. vytváření nových velikostí štítků, transformace hodnot dat, analýzy kódu atd.); může být součástí FoxPro nebo vlastní sestavené uživatelem z projektu ( .PJX ) soubor pomocí příkazu BUILD APP \ t

Programy, které otevírají APP soubory

Typ souboru 3:Symbian OS Application

Vývojář Nokia
Kategorie Executable Files
Formát Binary

.APP třetí možnost

Softwarový program pro operační systém Symbian, operační systém pro mobilní telefony a smartphony; obsahuje aplikaci Symbian společně se souborem .RSC ; lze sestavit pomocí sady pro vývoj softwaru Symbian OS (SDK).

Více informací

Symbian OS je používán telefony od společností Nokia, Sony Ericsson, Samsung a FOMA.

Programy, které otevírají APP soubory
Windows
Nokia Carbide.c++
Nokia Symbian rcomp
Nokia WRT plug-ins
Runs on supported cell phones

O APP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .app a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Symbian OS Application, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás, autore! Z vašeho příspěvku jsem se skvěle pobavil a dozvěděl se, co všechno soubory .app umí. Tuto příponu používám poprvé, takže jsem vůbec netušil, které programy mám otevřít. Upřímně řečeno, pár nápadů jsem měl a měl jsem pravdu. Samotné slovo to tak trochu prozrazuje. Jedná se o balíčky aplikací, které se spouštějí v zařízeních Apple. Můj výzkum se zaměřuje na poznávání fungování operačních systémů. To byl klíč k tomu, abych našel všechny informace, které jste prezentoval. Nejlepší je, jak ukládají několik adresářů a že mají podobnost se soubory EXE. Teď to zkusím a pokusím se podívat na obsah uvnitř nich, abych se dokonce pokusil pochopit kód, který se za některými skrývá. Do příště!