Domů : Přípony souborů : Format .mul

.mul soubor

Typ souboru 1:Ultima Online Multi File

Vývojář Origin Systems
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to soubor MUL?

Herní soubor, který používá Ultima Online, jedna z dřívějších masivně multiplayerových online her (MMO); mohou ukládat různé druhy dat, včetně grafiky, animačních dat, map a herních položek; používá se také pro aplikaci aktualizací herních patchů.

Více informací

Někteří uživatelé Ultima Online upravují obsah souborů MUL, aby změnili hratelnost. Lze použít nástroje jako MULTtool, Multibuilder a MulPatcher. Nicméně, protože Ultima Online je starší hra, některé z těchto programů může být obtížné spustit na nedávných operačních systémech.

Programy, které otevírají MUL soubory
Windows
Opera
MULTool
Multi Operations Utility
MulPatcher
UOSir
Linux
Opera
Macintosh
Opera

Typ souboru 2:Deus Ex: HR Multiplexed Audio File

Vývojář Eidos Interactive
Kategorie Game Files
Formát Binary

.MUL druhá možnost

Zvukový soubor používaný společností Deux Ex: Human Revolution (DXHR), hra pro hraní rolí první osoby; ukládá zvuková data v nativním formátu, který hra používá; mohou být demultovány do formátu FMOD .FSB pomocí nástrojů Gibbed's Deus Ex HR.

Programy, které otevírají MUL soubory

O MUL souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mul a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Deus Ex: HR Multiplexed Audio File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.