Domů : Přípony souborů : Format .fsb

.fsb soubor

Typ souboru 1:Form•Z Compiled Script

Vývojář AutoDesSys
Kategorie Plugin Files
Formát Binary

Co je to soubor FSB?

Zkompilovaný skript vytvořený formulářem • Z, modelářem 3D těles a ploch; kompilován z formuláře • Z skriptu (soubor .FSL ) a ukládá plugin, který rozšiřuje základní funkce softwaru.

Programy, které otevírají FSB soubory
Windows
AutoDesSys formZ
Macintosh
AutoDesSys formZ

Typ souboru 2:FMOD Sample Bank File

Vývojář Firelight Technologies
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

.FSB druhá možnost

Zvukový soubor používaný FMOD, program používaný pro navrhování herních zvuků pro Xbox, PlayStation, PC a další platformy; obsahuje soubor zvuků, jako jsou kroky, okolní zvuky nebo požár zbraně; používá runtime hry k načítání a přehrávání zvuků.

Více informací

Soubory FSB se vytvoří, když je v FMOD Designeru vytvořen projekt FMOD (soubor .FDP ). Jsou vytvořeny pomocí souboru .FEV , který obsahuje metadata zvukové události používané kódem herního programu ke spuštění zvuků při hraní hry.

POZNÁMKA: Vzhledem k tomu, že soubory FSB a FEV jsou konečným výstupem pro zvukové události FMOD jsou často zobrazovány v souborech instalace hry.

Programy, které otevírají FSB soubory
Windows
FMJ-Software Awave Studio
Firelight Technologies FMOD Designer
Macintosh
Firelight Technologies FMOD Designer

O FSB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .fsb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru FMOD Sample Bank File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.