Domů : Přípony souborů : Format .fdp

.fdp soubor

Typ souboru 1:MySafe Encrypted Data

Vývojář N/A
Kategorie Komprimované soubory
Formát N/A

Co je to soubor FDP?

Šifrovaný soubor nebo složka používaná k ochraně důležitých souborů; přístupné pouze autentizací čtečky otisků prstů

Programy, které otevírají FDP soubory
Windows
UPEK Protector Suite QL

Typ souboru 2:FMOD Project File

Vývojář Firelight Technologies
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

.FDP druhá možnost

Soubor projektu vytvořený FMOD, zvukový návrhový nástroj používaný pro tvorbu herních zvuků; ukládá design pro zvukové události, což jsou zvuky (tj. kroky, výbuchy a okolní zvuky), které lze vyvolat v programovém kódu hry; umožňuje, aby byly zvuky programově spouštěny a upravovány během hry, což vytváří více pohlcující herní prostředí.

Více informací

Projekt FMOD je zabudován do souboru FMOD Events ( .FEV ) a souboru FMOD Sound Bank ( .FSB ). Tyto dva soubory jsou používány runtime hry ke spouštění a přehrávání zvukových událostí.

POZNÁMKA: Soubory FDP byly nahrazeny soubory FSPRO, když byl FMOD Designer přejmenován na FMOD Studio. Soubory FDP je však stále možné otevřít v programu FMOD Studio.

Programy, které otevírají FDP soubory

O FDP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .fdp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru FMOD Project File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobré ráno! Děkuji za upozornění na fungování souborů .fdp ve vašem článku. Je skvělé, jak má web všechny informace o tisících příponách souborů. Po nalezení souboru FDP na ploše jsem netušil, co s ním mám dělat. O to víc mě zajímá, jak se používají pro tvorbu herních zvuků. Je zde spousta věcí, jako jsou kroky, kulky ze zbraní, výbuchy nebo třeba zvuky prostředí. Zabírají hodně místa? Dalším dopingovým faktem je, jak spolupracují s kódem programu, který spouští zvuky za běhu hry. Jak jsi řekl, opravdu to vytváří "pohlcující herní prostředí". Bylo provedeno nějaké vylepšení formátu FSPRO oproti souborům FDP? Díky moc!