Domů : Přípony souborů : .3dmk Soubor

.3dmk Přípona souboru

Typ souboru123D Make Project File

Vývojář Autodesk
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

.3DMK číslo volby

Návrh modelu vytvořený společností 123D Make, program, který se používá pro soustružení 3D modelů do plánů výřezů; ukládá 3D model, který se používá k vytvoření instrukcí pro vystřihovánky pro stavbu modelu papírem, dřevem nebo jinými materiály; používá se pro stavební projekty pro domácí model (do-it-yourself) a může být sdílen s ostatními uživateli online prostřednictvím galerie 123D.

Více informací

123D Udělat může generovat různé instrukce ze čtyř konstrukčních technik: skládané řezy, propletené snímky, křivky nebo radiální řezy.

POZNÁMKA: Autodesk 123D Make byl ukončen a již není k dispozici pro stáhnout.

Programy, které otevírají 3DMK soubory
Windows
Autodesk 123D Make
Macintosh
Autodesk 123D Make
iOS
Autodesk 123D Make

O 3DMK soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .3dmk a jak ji otevřít.

Typ souboru 123D Make Project File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 19.03.2019:
10 Akce krok, příklady a nastavení a 1on1 Shoot PC.U FLASH můžete také použít sekci BASIC NURSES.AS WALLACE> INEXUÁLNÍ HRA HOSTY TĚCH 2 FAKTORŮ nefungují v systému Windows 10.Windows 10 bloat update se zobrazí 2 dmk. Ano, ve skutečnosti (musíte ji ve svém volném čase vypnout) Windows Update má přístup k spustitelným souborům... Přečtěte si více