Domů : Přípony souborů : Format .mp13

.mp13 soubor

Typ souboru :Multisim 13 Project

Vývojář National Instruments
Kategorie Soubory CAD
Formát N/A

Co je to soubor MP13?

Soubor MP13 je projekt vytvořený verzí 13 programu Multisim, který se používá k analýze, návrhu a simulaci desky plošných spojů (PCB). Obsahuje odkazy na jeden nebo více návrhů obvodů uložených v souborech .MS13 . Soubory MP13 také ukládají výsledky simulace, zprávy a dokumenty.

Více informací

Soubory MP13 slouží k uspořádání a správě více návrhů v projektu. Soubor MP13 je jedním z hlavních typů souborů spojených s programem Multisim spolu se souborem MS13. Můžete jednoduše poklepat na soubor MP13 a otevřít jej v programu Multisim.

Multisim připojí číslo k příponám souboru projektu, což označuje verzi Multisim, která projekt vytvořila. Například Multisim 11 vytvoří příponu souboru .MP11 a Multisim 12 vytvoří příponu souboru .MP12 . Multisim také podporuje starší formáty projektů, což znamená, že verze 14 programu Multisim může stále otevřít projekt .MP8 vytvořený ve verzi 8 programu Multisim.

Programy, které otevírají MP13 soubory
Windows
National Instruments Multisim

O MP13 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mp13 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Multisim 13 Project, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.