Domů : Přípony souborů : Format .mp8

.mp8 soubor

Typ souboru :Multisim 8 Project

Vývojář National Instruments
Kategorie Soubory CAD
Formát N/A

Co je to soubor MP8?

Soubor MP8 je projekt vytvořený ve verzi 8 programu Multisim, který se používá k návrhu, analýze a simulaci desek plošných spojů (PCB). Obsahuje odkazy na návrhy obvodů uložené v souborech .MS8 . Soubory MP8 mohou také zahrnovat výsledky simulace, dokumenty a zprávy.

Více informací

Soubory MP8 slouží k uspořádání a správě více návrhů v projektu. Soubory MP8 a MS8 jsou primární typy souborů přidružené k programu Multisim 8. Můžete jednoduše poklepat na soubor MP8 nebo MS8, abyste jej otevřeli v aplikaci Multisim.

Multisim připojí čísla k příponám souborů projektu, což označuje verzi projektu Multisim. Například Multisim 10 vytvoří příponu souboru .MP10 a Multisim 11 vytvoří příponu souboru .MP11 . Multisim také podporuje starší formáty projektů, což znamená, že verze 14 Multisimu může otevřít projekt MP9 vytvořený ve verzi 9 Multisimu.

Multisim poskytuje řadu funkcí, které z něj činí výkonný elektronický systém pro snímání a SPICE životní prostředí. Využívají ho pedagogové, výzkumní pracovníci a inženýři po celém světě, aby simulovali a analyzovali PCB.

Programy, které otevírají MP8 soubory

O MP8 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mp8 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Multisim 8 Project, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.