Domů : Přípony souborů : Format .mjpg

.mjpg soubor

Typ souboru :Motion JPEG Video File

Vývojář N/A
Kategorie Video soubory
Formát Binary

Co je to soubor MJPG?

Video soubor, který obsahuje sekvenci .JPEG images; typicky vytvořené digitálními fotoaparáty a jinými mobilními zařízeními; umožňuje snadnou editaci, ale používá mnohem více místa na disku než srovnatelný soubor .MPEG .

Více informací

JPEG pohybu se běžně nazývá M-JPEG.

Programy, které otevírají MJPG soubory
Windows
Mozilla Firefox
Xilisoft Video Converter Ultimate
Aiseesoft Video Converter Ultimate
Gmax Motion JPEG Player
Linux
Mozilla Firefox
MJPEG Tools
Macintosh
Mozilla Firefox
Xilisoft Video Converter Ultimate
Aiseesoft Video Converter Ultimate for Mac

O MJPG souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mjpg a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Motion JPEG Video File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Vaše informace o příponě souboru .mjpg jsou pro mě velmi užitečné. O některé z těchto souborů se se mnou podělil kolega. Nechtěl jsem se ptát, jak je otevřít, takže váš příspěvek obsahoval i tyto informace. Do dnešního dne jsem netušil, že příponu souboru může mít sekvence obrázků .jpeg. Hádám, že hlavní příčinou, proč nejsou tak populární, je to, že zabírají mnohem více místa. To zní docela smutně. Jediné, v co doufám, je, že fotoaparáty nebo mobilní zařízení, která je používají, se více přizpůsobí souborům MPEG, které zmiňujete. Je to jediná výhoda mezi nimi? Když jsem sledoval, že je Mozilla Firefox dokáže otevřít, překvapilo mě to haha. Díky.