Domů : Přípony souborů : Format .mix

.mix soubor

Typ souboru 1:Command & Conquer Data File

Vývojář Westwood Studios
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to soubor MIX?

Soubor dat hry používaný příkazem & Conquer (C & C) strategie v reálném čase; mohou obsahovat herní scénáře, filmy, hudbu a zvuky; příklady souborů MIX instalovaných s hrami C & C zahrnují "conquer.mix", "local.mix", "movies.mix" a "music.mix".

Více informací

Hry, které používají datové soubory MIX, zahrnují:

Programy, které otevírají MIX soubory
Windows
Westwood Studios Command & Conquer games

Typ souboru 2:3ds Max Motion Mixer File

Vývojář Autodesk
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát N/A

.MIX druhá možnost

Animační soubor vytvořený komponentou Motion Mixer 3ds Max animačního a modelovacího softwaru; ukládá multi-track mix pohybových klipů, které jsou uloženy v souborech .BIP nebo .XAF ; slouží pro kompozici více pohybů do jedné animace.

Více informací

Mix směšovače pohybu ukládá informace podobné struktuře více stopového zvukového mixu. Klipy pohybu jsou podobné zvukovým klipům, protože uživatelé mohou umístit klipy kdekoli na časové ose a přidávat přechody a efekty.

Soubory MIX lze opakovaně použít v několika různých modelech s dvojitým efektem (dvouúrovňové modely). Mohou být také vytvořeny jako „mixdown“, který může být použit k opravě a vyhlazení abnormálních nebo nervózních animačních pohybů.

Programy, které otevírají MIX soubory
Windows
Autodesk 3ds Max

Typ souboru 3:Microsoft Image Exchange File

Vývojář Microsoft
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.MIX třetí možnost

Vektorový obrázek vytvořený programem PhotoDraw 2000, program pro kreslení součástí sady Microsoft Office 2000; podporuje vektorovou i rastrovou grafiku; slouží k ukládání obrázků, které mohou být obsaženy v dokumentech sady Microsoft Office.

Více informací

Soubory MIX byly původně určeny pro použití s Microsoft Picture It !, předchůdcem PhotoDraw 2000. Obrázek It! se stal součástí sady Microsoft Digital Image Suite, která byla v roce 2006 ukončena. Mnohé z funkcí této sady však byly součástí operačního systému Windows Vista.

POZNÁMKA: Aplikace PhotoDraw 2000 byla po verzi 2 ukončena.

Programy, které otevírají MIX soubory
Windows
Microsoft Picture It!
Microsoft Digital Image Pro

Typ souboru 4:MotoGP Game File

Vývojář Milestone
Kategorie Game Files
Formát N/A

.MIX čtvrtá možnost

Soubor hry používaný MotoGP, silniční závodní motocyklovou hrou; soubory obsahují data týkající se herních zkušeností, jako jsou zvukové efekty, údaje o kolech, stopách a jezdcích; používány všemi PC edicemi MotoGP.

Více informací

MotoGP je oficiální videohra silničních závodů motocyklů Grand Prix. To představuje jezdce, týmy, režim kariéry a multiplayer režim. Je k dispozici pro několik herních platforem, včetně PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation Vita a PC.

POZNÁMKA: Climax Racing poprvé vyvinul MotoGP a získal ho Buena Vista Studios v roce 2006 a přejmenoval na Black Rock Studio. Climax Racing / Black Rock Studio vyvinulo prvních 5 MotoGP her až do MotoGP 07 pro PC platformu. Milestone vyvinul nejnovější hru MotoGP 13.

Společné MIX názvy souborů

Bikes.mix - Soubor obsahující data pro zobrazení kol.

Rider.mix - Soubor obsahující data pro vzhled jezdce.

Programy, které otevírají MIX soubory

O MIX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mix a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru MotoGP Game File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím. Jsem čtenářem vašeho příspěvku o příponě souboru .mix. Ačkoli toto slovo může něco naznačovat, je lepší nedělat si domněnky o tom, k čemu slouží. Proto jsem našel vaše stránky a váš vynikající popis. Po analýze některých souborů uvnitř adresáře Command & Conquer jsem našel některé s formátem MIX. Jedna z věcí, která mě překvapila, je, že jsou zde obsaženy scénáře, filmy, hudba a zvuky. Hra samotná je poměrně stará, ale její struktura je zajímavá. Názvy, které jsou uvedeny pod touto částí, se shodují s těmi v mém zařízení. Pěkné detaily a díky za seznam programů a her, které používají datové soubory MIX. Na všechny se podívám! Díky, chlape.