Domů : Přípony souborů : .mio Soubor

.mio Přípona souboru

Typ souboru1WarioWare D.I.Y. Microgame File

Vývojář Nintendo
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to MIO soubor?

Soubor MIO je soubor s daty hry, který používá WarioWare D.I.Y., také známý jako Made in Ore (MIO) v Japonsku, hra Nintendo DS sloužící k navrhování mikro her, které mohou hrát jiní hráči. Je uložen ve WarioWare D.I.Y. .SAV souborů a obsahuje microgame, který může také obsahovat záznamy o hrách nebo komiksy.

Více informací

Microgames, známé také jako mini hry, jsou jednoduché a krátké hry, které lze přehrávat ve videohrách WarioWare. Tyto hry jsou obvykle kratší než 5 sekund.

Soubory MIO lze extrahovat ze souborů programu WarioWare SAV pomocí miotoolu, který lze také použít k importu souborů MIO zpět do souborů SAV. Soubory MIO usnadňují hráčům sdílení mikroher s ostatními hráči WarioWare a zabírají méně místa.

Programy, které otevírají MIO soubory
Windows
miotool

Typ souboru2MioEngine Application File

Vývojář Mioplanet Technologies
Kategorie Executable Files
Formát Binary

.MIO číslo volby 2

Aplikační soubor vytvořený programem MioFactory, softwarový balíček používaný k vývoji aplikací pro bezplatnou platformu MioEngine; ukládá všechny soubory aplikace v jediném archivu, který lze spustit nezávisle v programu MioEngine; běžně používané k vytváření widgetů, spořičů obrazovky a dalších aplikací systému Windows.

Více informací

Soubory MIO obsahují spustitelný kód a prostředky aplikací, jako jsou obrázky, video, zvuk a další datové soubory. Obsahují také konfigurační soubor XML, který umožňuje uživatelům aktualizovat nastavení bez opětovného sestavení aplikace.

Když MioFactory vytvoří soubor MIO, vytvoří soubor s názvem identity.kexe, který obsahuje kód programu pro aplikaci. Tento soubor je napsán v jazyce MioScript, což je skriptovací jazyk, který je interpretován programem MioEngine.

POZNÁMKA: Chcete-li spouštět soubory MIO, musíte přejmenovat soubor mioEngine.exe (spustitelný soubor platformy MioEngine) na stejnou předponu jako název souboru. cílový soubor MIO. Například "myWidget.mio" lze spustit, když je "mioEngine.exe" přejmenován na "myWidget.exe".

Programy, které otevírají MIO soubory
Windows
Mioplanet MioFactory
Mioplanet MioEngine

O MIO soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mio a jak ji otevřít.

Typ souboru MioEngine Application File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře