Domů : Přípony souborů : .dde Soubor

.dde Přípona souboru

Typ souboruLingvo Dictionary Error Log File

Vývojář ABBYY
Kategorie Datové soubory
Formát Text

.DDE číslo volby

Soubor protokolu vytvořený softwarem Lingvo Dictionary, který slouží k definování slov a jejich překladu do různých jazyků; obsahuje všechny chyby a varování, které byly zjištěny při kompilaci souboru .DSL .

Více informací

Soubor DSL můžete zkompilovat do souborů slovníku, například do souboru .LSD . Nejprve vytvořte dokument ve formátu prostého textu, například soubor .TXT , se správným formátováním DSL a pak přejmenujte příponu souboru na ".dsl". Potom můžete použít kompilátor DSL, který je součástí aplikace Lingvo Dictionary. Pokud zvolíte "Vytvořit soubor protokolu chyb (* .dde)" před kompilací, bude vytvořen soubor DDE, který vás upozorní na všechny chyby, které byly zjištěny ve vašem slovníku. Soubor DDE bude pojmenován po vašem souboru DSL.

Programy, které otevírají DDE soubory

O DDE soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dde a jak ji otevřít.

Typ souboru Lingvo Dictionary Error Log File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře