Domů : Přípony souborů : .mds Soubor

.mds Přípona souboru

Typ souboru1TestComplete Project File

Vývojář SmartBear
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

Co je to MDS soubor?

Soubor nastavení vytvořený a používaný programem TestComplete, což je aplikace, která umožňuje uživatelům testovat webové, stolní a mobilní programy; ukládá nastavení projektu, která jsou běžná pro testery, jako jsou názvy položek projektu a skriptovací jazyk.

Více informací

Jedním z hlavních rysů projektu TestComplete a projektu je nechat vás a ostatní testovat různé aplikace pomocí stejného nastavení. Soubor MDS obsahuje nastavení, která vám to umožňují. Soubor je podobný souboru .PJS , ale obsahuje informace pouze pro jeden projekt namísto sady projektů.

Programy, které otevírají MDS soubory
Windows
SmartBear TestComplete

Typ souboru2Media Descriptor Sidecar File

Vývojář N/A
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát Binary

.MDS číslo volby 2

Soubor MDS je informační soubor, který popisuje formátování disku CD nebo DVD. Obsahuje informace záhlaví, které definují stopy na disku a způsob uspořádání dat. Soubory MDS jsou nahrávány programy pro zobrazování disků a rozpoznány standardními přehrávači disků CD a DVD.

Více informací

Soubor MDS se často nachází s odpovídajícím souborem .ISO nebo .MDF , který obsahuje aktuální data z disku. Je to podobné souboru .CUE , který popisuje data uložená v souboru .BIN .

Programy, které otevírají MDS soubory
Windows
CyberLink PowerDVD
MagicISO
EZB Systems UltraISO
Smart Projects IsoBuster
DT Soft Daemon Tools
Lightning UK ImgBurn
WinMount International WinMount
Alcohol 120
CyberLink Media Suite
Macintosh
DT Soft Daemon Tools

O MDS soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mds a jak ji otevřít.

Typ souboru Media Descriptor Sidecar File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře