Domů : Přípony souborů : Format .md0

.md0 soubor

Typ souboru 1:Alcohol Disk Image Segment 1

Vývojář Alcohol Software
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát N/A

Co je to soubor MD0?

Obsahuje přesnou kopii disku (například disku CD nebo DVD), který je kopírován softwarem Alkohol 120%; může být součástí posloupnosti segmentů obrazu disku (např. MD0, .MD1 , .MD2 atd.) nebo může být jediným souborem.

Více informací

Soubory MD0 se často ukládají pomocí souboru .MDF nebo souboru .MDS , který definuje stopy a strukturu dat, které disk používá.

Programy, které otevírají MD0 soubory
Windows
Alcohol 120
Macintosh
MISO-J (to join the segments)

Typ souboru 2:Adobe Photoshop Metadata Cache File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Různé soubory
Formát Binary

.MD0 druhá možnost

Soubor mezipaměti procházení souborů vytvořený staršími verzemi aplikace Adobe Photoshop, aplikace pro úpravy obrázků; obsahuje informace o rotaci a pozici pro soubory procházené nástrojem Prohlížeč souborů; používá se pro ukládání do mezipaměti metadat tak, že program nemusí regenerovat informace pokaždé, když uživatel prochází soubory obrázků.

Více informací

Soubory MD0 se ukládají se soubory .TB0 , které obsahují náhledy náhledů obrázků pro procházené obrazové soubory.

POZNÁMKA: Nástroj Adobe Browser File Browser byl znovu vytvořen v aplikaci Adobe Bridge aplikace, která slouží k prohlížení a správě obrazových souborů vytvořených v aplikacích Adobe CS. Adobe Bridge CS5 ukládá informace o mezipaměti do souborů s příponou .BC a .BCT .

Programy, které otevírají MD0 soubory
Windows
Adobe Photoshop
Macintosh
Adobe Photoshop

O MD0 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .md0 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Adobe Photoshop Metadata Cache File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.