Domů : Přípony souborů : Format .bct

.bct soubor

Typ souboru :Adobe Bridge Thumbnail Cache File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to soubor BCT?

Soubor BCT je soubor mezipaměti generovaný aplikací Adobe Bridge, aplikací pro správu souborů Adobe CreativeCloud (CC). Obsahuje náhledy vytvořené automaticky aplikací při prohlížení obrázků. Soubory BCT slouží k rychlému přístupu k souhrnným informacím o snímku.

Více informací

Soubory BCT se ukládají spolu se soubory .BC , které společně obsahují mezipaměť aplikace Adobe Bridge. Cache může být centralizována nebo distribuována, což znamená, že soubory jsou buď uloženy na jednom místě nebo distribuovány do každé procházené složky. Uživatelé mohou nastavit možnost ukládání do mezipaměti v softwaru.

Soubory BCT mají název Adobe Bridge Cache.bct.

POZNÁMKA: Soubory BCT a BC můžete bezpečně odstranit. Adobe Bridge je však při příštím prohlížení obrázků v aplikaci obnoví.

Programy, které otevírají BCT soubory
Windows
Adobe Bridge
Macintosh
Adobe Bridge

O BCT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bct a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Adobe Bridge Thumbnail Cache File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.