Domů : Přípony souborů : .lxf Soubor

.lxf Přípona souboru

Typ souboru1LEGO Digital Designer Model File

Vývojář The LEGO Group
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Zip

Co je to LXF soubor?

Trojrozměrný model vytvořený programem LEGO Digital Designer (LDD), který se používá pro konstrukci virtuálních návrhů LEGO; uloženy v komprimovaném formátu .ZIP a obsahují dva soubory: IMAGE100.PNG (a .PNG design preview) a IMAGE100.LXFML (design .LXFML zadaný v XML).

Více informací

POZNÁMKA: Starší formát LXF používaný k zahrnutí souborů MODEL100.MODEL do kontejneru Zip.

Programy, které otevírají LXF soubory

Typ souboru2LEN Exchange Format File

Vývojář N/A
Kategorie Datové soubory
Formát Zip

.LXF číslo volby 2

Soubor vytvořený ve formátu LEN Exchange (LEN), formát používaný pro výměnu údajů o plavání (také označovaný jako formát Lenex); obsahuje data o plavecké události, která umožňuje organizaci soutěže a vedení záznamů; usnadňuje výměnu dat mezi organizátory závodů, plaveckými kluby a sdruženími.

Více informací

Soubory LXF jsou ve skutečnosti soubory .ZIP , které obsahují komprimovaný soubor .LEF . Soubor LEF ukládá aktuální data o výměně plavání ve formátu XML. Chcete-li zobrazit nezpracovaná data, měli byste dekomprimovat soubor LXF a otevřít soubor LEF pomocí prohlížeče textu nebo XML.

Programy, které otevírají LXF soubory
Windows
7-Zip
Splash Meet Manager
xaqua Chronograph

O LXF soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .lxf a jak ji otevřít.

Typ souboru LEN Exchange Format File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře