Domů : Přípony souborů : Format .ind

.ind soubor

Typ souboru 1:Adobe InDesign Document

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

Co je to soubor IND?

Dokument vytvořený pomocí aplikace InDesign, profesionálního programu pro tisk a digitální rozložení; může zahrnovat formátovaný text, odkazy, obrázky a další vložená média; podporuje více stránek a přechody stránek.

Více informací

Dokumenty InDesignu používají příponu souboru .INDD , ale některé dokumenty mohou být uloženy pouze s příponou ".ind", aby odpovídaly standardní konvenci třípísmenného rozšíření systému Windows.

Programy, které otevírají IND soubory
Windows
Adobe InDesign
Macintosh
Adobe InDesign

Typ souboru 2:Memory Stick Formatting File

Vývojář Sony
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

.IND druhá možnost

Soubor umístěný na paměťové kartě Memory Stick při formátování zařízením Sony; s názvem "MEMSTICK.IND" a je vytvořen Sony PlayStation Portable (PSP), digitální fotoaparáty Sony a další zařízení Sony při formátování Memory Stick.

Více informací

Některá zařízení Sony, například digitální videokamery, mohou pro paměťové karty Memory Stick Pro vytvořit další soubor s názvem "MSTK_PRO.IND".

Programy, které otevírají IND soubory
Windows
Not meant to be opened manually

O IND souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ind a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Memory Stick Formatting File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Hledal jsem nějaké informace o paměťových kartách a jejich formátování. Váš článek o příponě souboru .ind mi opravdu pomohl! Nikdy jsem si nemyslel, že tyto soubory jsou nutné k označení, že se jedná o zařízení Memory Stick. Osobně jsem se s nimi v přírodě nikdy nesetkal. Přesto jsem rád, že jsem si přečetl váš článek, protože teď už vím, že by se neměly otevírat. Zabírají hodně místa? Zmiňujete, že je lze smazat, ale nezdá se, že by šlo o typ souboru náročný na místo. Děkuji za váš příspěvek! Přesto jsem si jistý, že většina lidí sem chodí, aby si přečetla více o použití přípony v InDesignu. Přečtu si o něm více, abych se dozvěděl více o jeho možnostech. Děkuji vám!