Domů : Přípony souborů : Format .tll

.tll soubor

Typ souboru :LG TV Link-Loader File

Vývojář LG Electronics
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

Co je to soubor TLL?

Konfigurační soubor, který obsahuje nastavení pro televizi LG; může zahrnovat možnosti, jako je počáteční kanál, počáteční hlasitost, minimální a maximální nastavení hlasitosti a výchozí seznam kanálů.

Více informací

Soubory TLL lze exportovat z televizoru LG do jednotky USB flash. Data z flash disku je pak možné importovat a upravovat na PC. Upravený soubor TLL pak lze importovat z disku Flash do televizoru.

Soubory TLL lze také přenést do televizoru LG az něj pomocí zařízení zavaděče linek, jako je například zavaděč TLL-1100A TV Link Loader.

Programy, které otevírají TLL soubory
Windows
ChanSort

O TLL souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .tll a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru LG TV Link-Loader File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobré odpoledne. V mém pracovním počítači byly nějaké podivné soubory. Nastupuji do nové práce v obchodě, který se zabývá opravami televizorů. Naštěstí je na vašich stránkách konkrétní článek věnovaný příponě souboru .tll. Informace mi pomohly pochopit, že je vyvinula společnost LG a obsahují nastavení pro její televizory. Velmi zajímavé na nich je, že obsahují informace, jako je startovací kanál, ale také nastavení hlasitosti. Jaké změny v nich lze provést při úpravě v počítači? Je úchvatné, jak se televizory za tak krátkou dobu vyvinuly. Nedá se říct, jak moc se budou lišit za pár let, haha. Díky za doporučení ChanSort. Stáhnu si ho. Jen tak dál!