Domů : Přípony souborů : Format .idw

.idw soubor

Typ souboru :Inventor Drawing

Vývojář Autodesk
Kategorie Soubory CAD
Formát Binary

Co je to soubor IDW?

2D nebo 3D vektorový výkres vytvořený programem Autodesk Inventor, program používaný k návrhu, vizualizaci a simulaci mechanických produktů; mohou obsahovat části ( .IPT files), shromáždění ( .IAM files) a prezentační materiály ( .IPN files).

Více informací

Soubory IDW se používají pro ukládání dokončených návrhů a simulaci návrhů před výrobou. Lze je exportovat do souborů .DWG pro interoperabilitu s aplikací Autodesk AutoCAD.

Programy, které otevírají IDW soubory
Windows
Autodesk Inventor
Autodesk Inventor View 2018

O IDW souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .idw a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Inventor Drawing, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Takový skvělý článek o souborech .idw! Jsem si jistý, že jsou velmi univerzální v průmyslu pro simulaci položek před jejich výrobou. Z toho, co jsem si přečetl ve vašem příspěvku, jsem pochopil, že mohou obsahovat díly, sestavy a prezentační materiály. Chtěl jsem se zeptat, zda jsou tyto další soubory začleněny přímo do souboru .idw, nebo musí být uloženy na určeném místě, aby se na ně dalo odkazovat? Tento typ softwaru jsem dosud nepoužíval, ale jsem zvědavý, zda si Autodesk Inventor nainstaluji, abych si ho vyzkoušel a vytvořil vlastní 3D návrhy. Děkuji za inspiraci.