Domů : Přípony souborů : Format .ipt

.ipt soubor

Typ souboru :Inventor Part File

Vývojář Autodesk
Kategorie Soubory CAD
Formát Binary

Co je to soubor IPT?

Část nebo objekt vytvořený pomocí aplikace Autodesk Inventor, program pro návrh trojrozměrných prototypů; se skládá z jediného 2D nebo 3D objektu, který lze kombinovat s jinými částmi v souboru ( .IAM ).

Programy, které otevírají IPT soubory
Windows
Adobe Acrobat
Autodesk 3ds Max
Dassault Systemes SolidWorks
Autodesk Fusion 360
Autodesk Inventor
Autodesk Inventor View 2018
SpaceClaim Engineer
Linux
Adobe Acrobat
Macintosh
Adobe Acrobat
Dassault Systemes SolidWorks
Autodesk Fusion 360

O IPT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ipt a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Inventor Part File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Skvělé vysvětlení k souborům .ipt. Soubory s díly jsou důležitým rozšířením pro konstruktéry při navrhování složitého objektu. Jelikož jsem dříve pracoval se Solidworksem, byl jsem s tímto typem rozšíření obeznámen. Přesto jsem nevěděl, že Autodesk má také jedno vlastní. Jednou z největších výhod tohoto softwaru je, že existuje na jakékoli platformě, takže je opravdu univerzální pro vizualizaci dokumentů na jakémkoli typu zařízení. Vyzkoušel jsem přístup k němu jak v desktopové, tak v cloudové verzi klienta a své díly jsem viděl dokonale. Brzy se pokusím pracovat na montážním souboru, abych zjistil možnosti tohoto formátu!