Domů : Přípony souborů : Format .hwp

.hwp soubor

Typ souboru 1:Hangul (Korean) Text Document

Vývojář N/A
Kategorie Textové soubory
Formát Text

Co je to soubor HWP?

Soubor textového procesoru napsaný v Hangul, korejský jazyk; lze otevřít pomocí textového editoru, ale může vyžadovat instalaci asijské sady písem, aby se obsah zobrazil správně.

Programy, které otevírají HWP soubory

Typ souboru 2:Hanword Document

Vývojář Hancom
Kategorie Textové soubory
Formát Binary

.HWP druhá možnost

Soubor HWP je dokument vytvořený společností Hanword (dříve Hangul Word Processor), korejskou aplikací pro zpracování textu. Obsahuje formátování dokumentů, grafiku a text. Soubory HWP se používají speciálně pro ukládání dokumentů napsaných v Hangul, což je nativní abeceda korejského jazyka.

Více informací

K otevření souborů HWP můžete použít Planamesa NeoOffice a IMSI TurboPDF. Soubory HWP můžete také převést na soubory .DOCX pomocí převodníku dokumentů Hanword HWP pro aplikaci Microsoft Word 2016. Tento nástroj je k dispozici ke stažení zdarma od společnosti Microsoft.

Programy, které otevírají HWP soubory
Windows
IMSI TurboPDF
Hanword HWP document converter for Microsoft Word 2016
Android
Infraware Polaris Office for Android
Macintosh
Planamesa NeoOffice
iOS
Hancom ThinkfreeOffice Viewer

O HWP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .hwp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Hanword Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Skvělý příspěvek o příponě souboru .hwp. Začínám chodit na kurz korejštiny a profesor nám vyprávěl, jak se stará přípona používala pro zápis v jazyce hangul. Nemohla jsem tomu uvěřit a rozhodla jsem se o tom více zapátrat. Váš článek o příponě .hwp byl moc dobrý. Zdá se, že i když se tento typ souboru už nepoužívá, byl před několika desetiletími široce rozšířen. Zajímalo by mě, jaké měl výhody proti běžným souborům .txt. Líbilo se mi, že jste ve svém příspěvku uvedl také informace o dokumentech Hanword. Zdá se, že je to skvělá alternativa proti Microsoft Wordu pro vytváření dokumentů v jazyce Hangul. Proč tento jazyk vyžaduje vlastní typ formátu? Děkuji za veškerou pomoc!