Domů : Přípony souborů : Format .8ba

.8ba soubor

Typ souboru :Photoshop Plug-in

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Plugin Files
Formát Binary

Co je to soubor 8BA?

Soubor 8BA je zásuvný modul Photoshopu, který přidává další funkce nebo funkce do aplikace Photoshop nebo Paint Shop Pro (PSP). Může poskytovat nové obrazové efekty, přidávat nové fotografické filtry nebo přidávat podporu pro další formáty souborů. Některé zásuvné moduly 8BA jsou součástí aplikace Photoshop, zatímco mnohé další lze zakoupit od vývojářů třetích stran.

Více informací
___ names_name69 ___ Soubory pluginů ______ categories_text69 ___

Soubory pluginů poskytují existujícím programům další funkce a funkce. Běžně se používají v aplikacích pro úpravu obrázků, videa a zvuku, stejně jako pro webové prohlížeče. Pluginy jsou také označovány jako doplňky a rozšíření.

______ names_name58 ___ Herní soubory ______ categories_text58 ___

Kategorie herních souborů obsahuje uložené soubory videoher a soubory odkazované videohrami. Zahrnuje také hrací ROM, což jsou softwarové kopie her vyvinutých pro jiné systémy, například Super Nintendo a Nintendo 64. Tyto soubory lze přehrávat pomocí emulátoru softwaru.

______ names_name75 ___ Spustitelné soubory ______ categories_text75 ___

Spustitelné soubory obsahují kód, který je spuštěn při otevření souboru. Programy Windows, aplikace Mac OS X, skripty a makra jsou všechny považovány za spustitelné soubory. Vzhledem k tomu, že tyto typy souborů spouští při otevření kód, neznámé spustitelné soubory, například soubory přijaté jako přílohy e-mailů, by neměly být otevřeny.

______ names_name78 ___ Vektorové soubory obrázků ______ categories_text78 ___

Vektorová grafika se skládá spíše z cest než z jednotlivých pixelů. Tyto cesty lze použít k reprezentaci čar a tvarů v obraze. Většina formátů vektorových obrázků může také zahrnovat barvy, přechody a efekty obrazu. Protože vektorová grafika ukládá obrazová data jako cesty, lze je zvětšovat bez ztráty kvality, což z nich činí dobrou volbu pro loga a další typy výkresů.

______ extension_description26066 ___

Soubor 8BA je zásuvný modul Photoshopu, který přidává další funkce nebo funkce do aplikace Photoshop nebo Paint Shop Pro (PSP). Může poskytovat nové obrazové efekty, přidávat nové fotografické filtry nebo přidávat podporu pro další formáty souborů. Některé zásuvné moduly 8BA jsou součástí aplikace Photoshop, zatímco mnohé další lze zakoupit od vývojářů třetích stran.

______ Přípona_text26066 ___

Soubory 8ba by měly být umístěny do složky Plug-ins ve Photoshopu nebo ve složce aplikace Paint Shop Pro, aby byly programem rozpoznány.

POZNÁMKA: Pluginy Photoshopu nyní používají .PLUGIN rozšíření.

______ extension_common26066 ___ _______zobrazení_produktu produktu15742 ___ ______ product_text15742 ___ _______zobrazení_produktu_18842 ___ ______ product_text18842 ___ _______zobrazení_produktu produktu15842 ___ ______ product_text15842 ___ _______zobrazení_produktu18542 ___ ______ product_text18542 ___ _______zobrazení_produktu16742 ___ ______ product_text16742 ___ _______zobrazení_produktu16542 ___ ______ product_text16542 ___ _______zobrazení_produktu16942 ___ ______ product_text16942 ___ _______zobrazení_produktu16842 ___ ______ product_text16842 ___ _______zobrazení_produktu17942 ___ ______ product_text17942 ___ _______zobrazení_produktu produktu17842 ___ ______ product_text17842 ___ ______ product_main_features15216 ___
 • Flexibilní a přizpůsobitelné pracovní prostředí
 • Nedestruktivní úpravy založené na vrstvách
 • Profesionální korekce barev a ovládání tónů
 • Pokročilé nástroje pro video, 3D model a nástroje pro úpravu pohybu
 • Automatizuje výrobu prostřednictvím skriptů založených na událostech nebo dávkových skriptů
 • Režim symetrie pro použití dokonale symetrických tahů štětce
 • Živé náhledy režimu prolnutí
 • Rychlejší a efektivnější nabídka Export jako
 • Podporuje bezplatné a komerční pluginy
______ product_text15216 ___

Snímek obrazovky aplikace Adobe Photoshop CC 2019

Hlavní funkce

Adobe Photoshop je standardní program pro úpravu obrázků, který slouží k úpravě grafiky a digitálních fotografií. Jedná se především o rastrový grafický editor založený na pixelech, ale také podporuje základní vektorové úpravy. Program obsahuje standardní nástroje pro kreslení a výběr a má několik jedinečných funkcí, díky nimž je mimo jiné editory obrázků.

Photoshop může importovat a exportovat širokou škálu formátů obrázků, ale ukládá obrázky do dokumentu Photoshopu ( %li_nk% ) ve výchozím nastavení. Formát PSD podporuje vrstvy, které jsou izolovanými seskupeními grafiky, které lze upravovat nezávisle. Vrstvy mohou být viditelné nebo skryté a mohou mít také vlastní nastavení krytí. Můžete také vytvořit vrstvy úprav, které aplikují nedestruktivní úpravy na jednu nebo více vrstev najednou.

Pokud právě používáte aplikaci Photoshop, aplikace může vypadat skličující svým velkým množstvím nástrojů, ale doma. obrazovka umožňuje rychlý a snadný přístup k výukovým programům a šablonám, které vám pomohou začít. Když se seznámíte s uživatelským rozhraním a upravíte jej podle svého pracovního stylu, aplikace Photoshop uloží vaše předvolby tak, aby zůstaly zachovány.

Některé z pokročilejších a jedinečných funkcí aplikace Photoshop zahrnují nástroj Patch, který automaticky odstraní Skvrny a nástroj Content-Aware, který odstraňuje nežádoucí objekty a odpovídá pozadí s okolím. Chcete-li upravit barvy obrázku, můžete použít ovládací prvky Úrovně, Křivky nebo Vyvážení barev k jejich manuálnímu nastavení. Chcete-li rychlejší způsob provádění korekce barev, funkce Automatické barvy a Automatické úrovně automaticky zvětší snímky jediným kliknutím. Zatímco aplikace Photoshop obsahuje mnoho výkonných vestavěných funkcí, můžete do programu přidat ještě více možností instalací zásuvných modulů.

Photoshop je vybraný editor obrázků mezi profesionály, včetně fotografů, grafiků a webových stránek. vývojáři. Díky intuitivnímu rozhraní a širokému spektru funkcí je Adobe Photoshop nejlepším dostupným programem pro úpravu obrázků.

Aktualizováno: 18. prosince 2018

_______zobrazení_produktu17742 ___ ______ product_text17742 ___ _______závazky_produktu18742 ___ ______ product_text18742 ___ _______zobrazení_produktu_151542 ___
 • Prohlížeč HTML výsledků transformace XSLT
 • Nekonečné operace zpětných a opakovaných úprav
 • Přírůstkové vyhledávání ve stromovém a textovém zobrazení
 • Konfigurovatelné barvy a písma
______ product_text15542 ___

Poznámkový blok Microsoft XML je open source aplikace, která umožňuje uživatelům procházet a upravovat dokumenty XML. Je k dispozici pouze ke stažení pro systém Windows.

Program Poznámkový blok XML obsahuje jednoduché rozhraní spolu s řadou užitečných funkcí. Program poskytuje stromové zobrazení, které rozděluje dokument XML na třídy, značky a hodnoty klíčů. Dodává se také s prohlížečem HTML pro zobrazení výsledků transformace XSLT. Mezi další funkce patří podpora přetahování, konfigurovatelná písma a barvy, validace schémat XML a nekonečné operace úprav zpět a opakování.

Program Poznámkový blok XML používají programátoři pro začátečníky a experty XML. Poskytuje pokročilé funkce s jednoduchým rozhraním, které nezvládne začátečníky. Tam jsou XML editory, které poskytují více funkcí, jako jsou Liquid XML Studio, Stylus Studio a EditiX XML Editor, ale Microsoft XML Poznámkový blok je stále velmi schopný program pro procházení a editaci XML dokumentů.

Aktualizováno: 31. srpna 2015

______ product_main_features15320 ___
 • Essentials a kompletní pracovní prostory pro začátečníky i pokročilé uživatele
 • Digitální úpravy fotografií s podporou formátů surového digitálního fotoaparátu
 • Správa zobrazení pro organizaci a správu fotografií
 • Upravte zobrazení pro rychlou a efektivní úpravu fotografií
 • Možnosti úpravy dávek obrázků
 • Funkce Magic Fill, která vyplní vymazanou oblast, aby vypadala jako okolní oblast
 • Pokročilá extrakce objektů a úpravy založené na vrstvách
 • Podpora mnoha starších formátů obrazových souborů
______ product_text15320 ___

Snímek obrazovky aplikace Corel PaintShop Pro 2018

Hlavní funkce

Program Corel PaintShop Pro (PSP), dříve PaintShop Photo Pro, je program používaný pro úpravy obrázků a digitálních fotografií. Obsahuje kreslicí plátno s pokročilými editačními funkcemi pro inteligentní oříznutí, úpravy založené na vrstvách, zpracování dávkového obrazu, generování videa ve formátu HD a publikování na webu. PaintShop Pro také obsahuje funkce pro správu digitálních fotografií a může zálohovat obrazy na CD nebo DVD.

PaintShop Pro umožňuje import obrázků a digitálních fotografií RAW nebo vytvářet obrázky od nuly. Aplikace podporuje širokou škálu obrazových formátů RAW digitálních fotoaparátů, jako jsou SRF a nativní soubory z jiných aplikací pro úpravu grafiky, jako je Adobe Photoshop a Illustrator. Několik vestavěných efektů umožňuje rychle měnit barvu, tón, jas a kontrast digitálních fotografií. Jakmile jsou obrázky importovány a upravovány, mohou být udržovány pomocí zobrazení Správa, do kterého jsou ukládána metadata, například vlastní značky, hodnocení uživatelů a další informace pro každý obrázek. Zobrazení Správa umožňuje zobrazit miniatury obrázků a třídit a filtrovat obrázky pomocí klíčových slov vyhledávání nebo jiných parametrů, jako je datum vytvoření a formát souboru.

Aplikace obsahuje pracovní prostředí Essentials a kompletní pracovní prostor pro úpravy projektů. Pracovní plocha Essentials je ideální pro rychlé a jednodušší úpravy. Dodává se s většími ikonami a méně přeplněným rozvržením, které je zvláště užitečné pro začátečníky. Kompletní pracovní prostor je ideální pro pokročilé a profesionální uživatele. Tento pracovní prostor se jeví podobně jako rozvržení aplikace Photoshop s velkým výběrem nástrojů a dalších funkcí úprav.

Mezi pokročilé funkce programu PaintShop Pro patří modul HDR (High Dynamic Range), nástroje Magic Fill, Simple Carver a Object Extractor. Modul HDR umožňuje vytvářet surrealistické obrazy úpravou barvy nebo expozice nebo odstraněním rušivých vlivů. Funkce Magic Fill (Vymazat kouzlo) umožňuje vymazat nepotřebné části obrazu, například auto v obraze na šířku, a hladce vyplnit vymazanou část tak, aby odpovídala okolní oblasti. Nástroje Simple Carver a Object Extractor vám umožňují izolovat a extrahovat části obrázků, stejně jako rozšiřovat nebo stahovat grafiku bez zkreslení. Extrahované objekty mohou být kombinovány s jinými obrazy nebo pozadí pomocí editačních funkcí založených na vrstvách.

Corel PaintShop Pro vám umožňuje vybrat si pracovní prostor, který bude odrážet úroveň odbornosti, ať už jste příležitostný nebo profesionální uživatel. usnadnit vám úpravu obrázků. A zatímco to ještě není tak populární jako Adobe Photoshop, PaintShop Pro poskytuje funkce, které soupeří Photoshop. Také je k dispozici pro jednorázový nákup, na rozdíl od cloudového předplatného nutného pro použití Photoshopu, což z něj činí atraktivní alternativu pro příležitostné a profesionální uživatele.

Aktualizováno: 21. listopadu 2018

_______zobrazení_produktu produktu17542 ___
 • Otevře soubory Cal3D
 • Poskytuje jednoduché rozhraní
 • Zobrazení 3D znaků z různých pohledů
______ product_text17542 ___

Cal3DViewer je open source aplikace sloužící k načítání a vizualizaci souborů Cal3D. Cal3D je 3D knihovna pro animaci postav napsaná v C ++, která byla původně vyvinuta jako 3D klient pro Worldforge, ale nakonec se stala samostatným programem.

Program umožňuje otevírat soubory Cal3D, které zahrnují CFG, CMF, XRF , XMF, CRF, CAF, XSF, CSF a XAF. Aplikace obsahuje jednoduché rozhraní s panelem základních ovládacích prvků. 3D znaky můžete zobrazit v režimu solid, s texturovanými čarami, bílými čarami, bílými body s kostmi, bílými body a různými úhly. Aplikace také umožňuje zobrazit více informací o modelu a přehrát animaci.

Cal3DViewer je lehká aplikace, která poskytuje přímý zážitek pro prohlížení souborů Cal3D. Nepřichází s množstvím schopností, ale dělá to, co slibuje, což je zobrazení souborů Cal3D.

Aktualizováno: 18. dubna 2016

___
Programy, které otevírají 8BA soubory
Windows
Adobe Photoshop
Macintosh
Adobe Photoshop

O 8BA souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .8ba a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Photoshop Plug-in, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.