Domů : Přípony souborů : Format .plugin

.plugin soubor

Typ souboru 1:Adobe Photoshop Plug-in

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Plugin Files
Formát Binary

Co je to soubor PLUGIN?

Soubor PLUGIN je plugin, který používá Photoshop, aplikace pro úpravy obrázků. Ukládá obsah, který rozšiřuje funkčnost výchozí aplikace Photoshopu a často se používá pro přidávání obrazových efektů a filtrů nebo podporu nového formátu rastrového obrázku. Soubory PLUGIN mohou být vytvořeny a prodány vývojáři třetích stran. Několik předinstalovaných souborů PLUGIN je uloženo v instalacích aplikace Photoshop v adresáři Plug-ins.

Programy, které otevírají PLUGIN soubory
Windows
Adobe Photoshop
Macintosh
Adobe Photoshop

Typ souboru 2:Mac OS X Plugin

Vývojář N/A
Kategorie Plugin Files
Formát N/A

.PLUGIN druhá možnost

Soubor PLUGIN je plugin, který přidává další funkce nebo hardwarovou podporu pro programy v systému Mac OS X. Často se instaluje do složky v hlavní složce Knihovna, která obsahuje moduly / Knihovny / Internetové zásuvné moduly a Knihovny / Tiskárny / [Výrobce].

Více informací

Soubory pluginů mohou být také nainstalovány s různými aplikacemi Mac OS X. Tyto pluginy jsou obvykle uloženy v odpovídající složce aplikace.

Programy, které otevírají PLUGIN soubory
Windows
Mozilla Firefox
Apple QuickTime Player
Linux
Mozilla Firefox
Macintosh
Mozilla Firefox
Apple Safari
Apple QuickTime Player
iOS
Apple Safari

O PLUGIN souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .plugin a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Mac OS X Plugin, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.