Domů : Přípony souborů : Format .hdd

.hdd soubor

Typ souboru :Parallels Desktop Hard Disk File

Vývojář Parallels
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát Binary

Co je to soubor HDD?

Virtuální pevný disk vytvořený virtualizačním softwarem Parallels Desktop; ukládá data na pevný disk virtuálního počítače (můžete si představit, že obsahují Windows C: pro Windows VM); slouží k načítání souborů VM při spuštění VM.

Více informací

Soubory HDD jsou uloženy v souborech .PVM virtual machine. Chcete-li vyhledat soubor s pevným diskem, klepněte pravým tlačítkem myši na soubor PVM a vyberte možnost Zobrazit obsah balíčku. Otevřená složka má soubor HDD se stejnou předponou jako soubor PVM.

Chcete-li obnovit soubory v rámci souboru HDD ručně, nejprve připojte soubory HDD ručně pomocí programu Parallels Mounter, který je součástí programu Parallels Plocha (umístěna v / Library / Parallels /). Dále klepněte pravým tlačítkem myši na soubor HDD a vyberte příkaz Open with → Parallels Mounter.app.

POZNÁMKA: Starší verze souborů HDD z Parallels Desktop verze 2 lze otevřít pomocí produktu Oracle VM VirtualBox.

Programy, které otevírají HDD soubory
Macintosh
Parallels Desktop for Mac

O HDD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .hdd a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Parallels Desktop Hard Disk File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.