Domů : Přípony souborů : Format .quicken2016backup

.quicken2016backup soubor

Typ souboru :Quicken 2016 Backup File

Vývojář Intuit
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor QUICKEN2016BACKUP?

Soubor QUICKEN2016BACKUP je záložní soubor vytvořený softwarem Quicken 2016 pro finanční řízení. Obsahuje všechny údaje o uživatelích a účtech, které lze použít pro účely zálohování.

Více informací

Soubor QUICKEN2016BACKUP je určen pro uživatele, kteří chtějí zabezpečit informace o účtu ze souboru .QUICKEN2016 . V případě, že se soubor QUICKEN2016 poškodí nebo je ztracen, lze záložní soubor použít k obnovení informací.

Chcete-li vytvořit záložní soubor v aplikaci Quicken, jednoduše vyberte Soubor → Uložit zálohu ... a vyberte cílovou složku. Chcete-li obnovit data ze záložního souboru, vyberte Soubor → Obnovit zálohu ... a vyhledejte záložní soubor.

POZNÁMKA: Soubory QUICKEN2016BACKUP jsou podobné souborům .QUICKENBACKUP vytvořeným pomocí Quicken Essentials.

Programy, které otevírají QUICKEN2016BACKUP soubory
Macintosh
Intuit Quicken for Mac

O QUICKEN2016BACKUP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .quicken2016backup a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Quicken 2016 Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.