Domů : Přípony souborů : .hat Soubor

.hat Přípona souboru

Typ souboru1A Hat in Time Save File

Vývojář Gears for Breakfast
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to HAT soubor?

Soubor HAT je soubor s uloženou hrou vytvořený A Hat in Time, což je časově nenáročná videohra s hratelností podobnou hře Banjo-Kazooie a Super Mario 64. Obsahuje průběh hry, jako jsou odemčené úrovně, shromážděné položky a řešené hádanky. HAT soubory jsou vytvořeny, když uživatel hru uloží.

Více informací

Soubory HAT jsou obvykle umístěny ve složce "SaveData" v instalačním adresáři hry s názvem HatinTimeGame.

Programy, které otevírají HAT soubory

Typ souboru2Duck Game Hat File

Vývojář Landon Podbielski
Kategorie Game Files
Formát N/A

.HAT číslo volby 2

Soubor HAT je soubor vlastního klobouku, který používá hra Duck Game, multiplayerová 2D kachní bitevní hra. Obsahuje klobouk, který je 64x32 .PNG image. Soubory HAT se používají ke sdílení a přidávání klobouků kachnám, které se objevují ve hře.

Více informací

Můžete vytvořit vlastní kachní klobouky a exportovat je jako soubory HAT pomocí webového nástroje Quackhead. Pokud exportujete a stahujete více souborů HAT, budou zabaleny do souboru .ZIP . Extrahujte soubory HAT ze souboru ZIP a umístěte je do složky Duck Game, která se nachází v instalačním adresáři Steam.

Programy, které otevírají HAT soubory
Windows
Duck Game

O HAT soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .hat a jak ji otevřít.

Typ souboru Duck Game Hat File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře