Domů : Přípony souborů : .gws Soubor

.gws Přípona souboru

Typ souboru1GeoMedia GeoWorkspace File

Vývojář Intergraph
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

Co je to GWS soubor?

Konfigurační soubor, který ukládá uživatelská nastavení, legendy, skladová připojení a další předvolby pro GeoMedia; má implicitní implicitní systém souřadnic, který lze změnit otevřením dialogového okna GeoWorkspace Coordinate System.

Více informací

Chcete-li změnit systém souřadnic GeoWorkspace, vyberte "Zobrazit → GeoWorkspace Coordinate System" a vyberte jiný pracovní prostor.

Programy, které otevírají GWS soubory
Windows
Blue Marble Geographics Global Mapper
Intergraph GeoMedia

Typ souboru2Geosoft Workspace File

Vývojář Geosoft
Kategorie Soubory GIS
Formát Binary

.GWS číslo volby 2

Soubor projektu vytvořený softwarovými produkty Geosoft jako je Oasis montaj 5 a starší; obsahuje geoprostorová data importovaná do projektu; slouží k organizaci geoprostorových dat, jako jsou mapy, obrázky a databáze GIS.

Více informací

POZNÁMKA: Oasis montaj 6 a později použijte rozšíření .GPF . Starší soubory GWS lze stále importovat do novějších verzí softwaru.

Programy, které otevírají GWS soubory

O GWS soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .gws a jak ji otevřít.

Typ souboru Geosoft Workspace File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře