Domů : Přípony souborů : .gpf Soubor

.gpf Přípona souboru

Typ souboru1Gecko Patch File

Vývojář Nuke
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to GPF soubor?

Soubor používaný operačním systémem Gecko, program používaný k načítání her Nintendo Wii a používání podváděcích kódů; obsahuje data a logiku, která mění obsah hry; často používá vývojáři třetích stran homebrew pro vytváření podvádět kódy; běžně vytvořené pomocí hexadecimálních programů.

Více informací

POZNÁMKA: Soubory GPF se používají v systémech Nintendo Wii, které byly "softmodded", což znamená, že byly změněny z původního stavu pro jiné účely, než které byly určeny výrobcem. Nintendo nepodporuje WMI softmod proces.

Programy, které otevírají GPF soubory
Windows
Gecko OS

Typ souboru2GRAVITY Ragnarok Online Patch File

Vývojář Gravity Interactive
Kategorie Game Files
Formát Binary

.GPF číslo volby 2

Patch soubor používaný Ragnarok Online, masivně multiplayerová online hra na hraní (MMORPG); obsahuje herní data používaná pro aktualizaci softwaru; mohou být staženy herními klienty pro automatické použití oprav chyb a instalaci balíčků obsahu herního obsahu.

Programy, které otevírají GPF soubory

Typ souboru3Geosoft Project File

Vývojář Geosoft
Kategorie Soubory GIS
Formát Binary

.GPF číslo volby 3

Soubor projektu GIS vytvořený softwarovými produkty Geosoft jako Oasis montaj 6 a novější; ukládá všechny projektové soubory a organizuje je; používá se pro správu geoprostorových dat z různých zdrojů, jako jsou databáze, mapy a ploché soubory.

Více informací

Geosoft 5 a dříve používal příponu .GWS pro soubory projektu, které se nazývaly "Geosoft Workspaces". Soubory GWS lze importovat do novějších verzí softwaru a převést na soubory GPF.

Programy, které otevírají GPF soubory

Typ souboru4Grant Agreement Preparation Form

Vývojář European Commission
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.GPF číslo volby 4

Dokument vytvořený ve formátu Formuláře pro přípravu grantové smlouvy (GPF); obsahuje informace o projektu pro přípravu smlouvy, včetně názvu, data zahájení, trvání, popisu, klíčových slov, účastníků a dalších právních informací; pro jednání s Evropskou komisí.

Více informací

Formuláře GPF jsou vyžadovány Evropskou komisí pro tvorbu grantových dohod. Mohou být vytvořeny pomocí GPF Editoru, aplikace, která slouží k přípravě a elektronické výměně souborů GPF.

Programy, které otevírají GPF soubory

O GPF soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .gpf a jak ji otevřít.

Typ souboru Grant Agreement Preparation Form, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře